Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy "nincs önbizalm...

Normális, hogy "nincs önbizalmam" napszemüveget hordani?

Figyelt kérdés

Elég érzékeny a szemem a napra (ráadásul lencsét viselek), de nagyon nem szívesen hordok emberek társaságában napszemüveget, mert nagyon nem áll jól, egyik stílusú sem. Borzasztó vékony vagyok, de ami nagyobb probléma, kicsi nyikhaj fejem van (keskeny/kisfiús állkapocs, kicsi arccsont, egyedül a borosta ami kicsit kompenzál) és valahányszor felveszem a szemüveget és végignézek magamon a tükörben, azt érzem, hogy úgy nézek ki, mint egy hiperaktív, infantilis kiskö***g óvodás, aki túl sok szörpöt ivott és napszemüvegben játssza az agyát az óvodai gyerekzsúron.

Kvázi így érzem magam napszemüvegben (csak nem ekkora önbizalommal): [link] 😭

Most mondhatnátok, hogy gyúrjam ki magamat és legyek férfiasabb (amit már tervezek), de a fejem akkor sem lenne semmivel sem nagyobb, sőt talán az arányaim még rosszabbak lennének (izmosabb test, ugyanolyan kicsi fej). Vagy van valami mód a fej méretének növelésére és férfiúsítására? Valahol azt olvastam, hogy huszonévesen már nem lehet magasodni (23 vagyok), de GH-val (növekedési hormon, amit a testépítők is szednek) eléggé tud férfiasodni az ember még 25 felett is. Aki hasonló problémával küzd, szívesen elolvasnám a véleményét.



2017. máj. 22. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Véleményem nincs,de meghaltam azon a képen :D
2017. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha így áll a napszemüveg, akkor semmi gond :)

Nagyon aranyos a kis kölök :)

Nekem sem áll jól! Nem érdekel. Akkor is hordom, ha szükség van rá, mert nem akarom, hogy kifolyjon a szemem.

Szóval nyugi, nem te vagy az egyetlen ember, aki nem szupersztárnak néz ki napszemüvegben.

2017. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a kép irtó cuki :)

Amúgy szerintem a kényelem, és főleg az egészség sokkal fontosabb mint az hogy ki mit gondol.

(én sem veszek 10 cm-s sarkú cipőt akármilyen szép, illetve ha kell nyár közepén is felveszem a csizmát meg a kabátot- tavaly volt hogy kellett, néztük is egymást a kockára fagyott rövidnadrág/papucsos emberekkel :D )

2017. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

A napszemüveg pedig pont jó arra, hogy az egyik legfontosabb testbeszédet jelentő dolgot, a szemedet -és ezzel saját magadat- takarja el.

Elrejti a hibákat. Több önbizalmat kell.jelentsen.

2017. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
Régen nekem is problémám volt ezzel, ugyanis nincs szép arcom, a szemem viszont különösen szép, így a napszemüveggel az egyetlen szép dolgot takarom el, ami egyébként elviselhetővé tenné a fejem látványát. De mivel az én szemem is érzékeny és nem áll szándékomban megvakulni, megtanultam szarni a dologba és felveszem a napszemüveget. Sőt, csakazértis feltűnő napszemüveget hordok. Akinek nem tetszik a fejem, nézzen mást.
2017. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Embereld meg magadat, mert hülyeséget csinálsz.A napsütés már nem túl barátságos és ha jól tudom a szemnek sem a bőr mellett.

Sapka vagy szemüveg?Egy sombrero jobb lenne? Lehetnél speedy gonzales bár neki nagy feje volt és kis teste:DDD


Mondjuk most lesve a netet szemüvegek terén...hát, igen siralmas a kínálat.A férfiassághoz nem sok közük van az tény, inkább kis kocogoshöz valóban és ez nem fejtől függ.


Mit gondolsz a keskeny-enyhén szögletes, sötétszürke üvegesekről-félékről:


[link]


[link]


[link]


Ezek inkább a keskenyebb fejeken mutatnak jól, mint a kerek krumplikon.


Ha meg nagyobb fejet akarsz, akkor vegyél feleségül egy idegesítő nőt és az idegtől majd megnő a fejed garantálom:DDD


Válasszál egy szemüveget, ami tetszik és viseld, nem kell ebből ekkora gondot csinálni...fogadd el magadat, mert valaki így akar majd a kicsi fejeddel:)

2017. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt egy idő amikor én se hordtam, mert úgy gondoltam hülyén nézek ki benne, de aztán belegondoltam mennyivel gázabb lenne ha neki megyek valakinek vagy valaminek csak azért mert épp a szemembe süt a nap és nem látok az orromhegyéig sem. Miután ezt így végigondoltam nem tudott érdekelni, hogy nem a legjobb. Aztán még ráadásnak vissza jelzésekből kiderült, hogy nem is áll olyan rosszul mint gondoltam. Szóval az, hogy te úgy látod, hogy hülyén nézel ki attól még nem biztos hogy úgy is van.
2017. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azon a képen a kissrácnak se a feje nagy ám, vannak napszemüvegekben is gyerek méretek, vegyél olyat.
2017. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!