Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem néz ki az arcom...

Csak nekem néz ki az arcom furcsán oldalról?

Figyelt kérdés
Egyszer bementem egy próbafülkébe ahol oldal is volt tükör én meg ott lesokkoltam... Nem tudom hogy birják ezt az emberek nézni... Teljesen szomorú lettem mindenkinek azt nézem hogy ők nekik nem is néz ki furcsán az arcuk. Ez azért van mert ritkán látom magam oldalról? Veletek is volt már hasonló?

2018. dec. 6. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Fuu, igen.
2018. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Aaa, sosem.
2018. dec. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Amikor hátulról láttam magamat először az kimondottan feldobta a napomat.

Amikor először oldalról, egy hétig nem bírtam feldolgozni, hogy mennyire hülyén nézek ki. Azóta nem érzem magamat jóképűnek... Max. elölről.

2018. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, velem is ez van.. :)
2018. dec. 6. 17:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan tudom milyen szarul nézek ki, de nem az fog előrébb vinni, hogy sajnáltatom magam.

Kaptam sértést eleget a külsőmre nézve régebben,de mióta pozitívabb a kisugárzásom, senkinek sincs baja a "földönkívüli fejemmel" és a hatalmas orrommal.

2018. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem elölről is furcsa, oldalról pláne :D De ez van, ezt dobta a gép. Attól, hogy nem babaarca van, még lehet egy ember értékes.
2018. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
szokni kell
2018. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is borzalmassan nézek ki oldalról, de elölről szerencsére nem néz ki ilyen véstesen a dolog.
2018. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, engem is sokkolt, amikor két tükörrel egyszer megnéztem magam oldalról. Szemből mondhatni belefér a szép vonások kategóriába, oldalról ronda. (Érdekes, mert van, aki profilból meg kifejezetten szép.)
2018. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!