Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, ha egy 18 éves fiú...

Az baj, ha egy 18 éves fiú fiatalabb tesókkal még hisz egy KICSIT a télapóban? Meg bell a nála 8 és 10 évvel fiatalabb testvérei közé? Nem én vagyok.

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
mivan?
2018. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok és nem visszamaradott. De izgatottan várom a Télapót a kislányommal és hiszem,hogy csodák még vannak. Olvass utána,miért fontos ,hogy a kicsik higgyenek benne. És miért baj,ha egy felnőttnek is megmarad a gyermeki énje?
2018. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Én anno 19 évesen gépfegyverrel védtem a magyar államhatárt az otthonomtól és a szeretteimtől 220 km-re,hidegben,sárban,elzárva a külvilágtól.Ez egy mocsok rendszer volt,nem is ezzel akarok dicsekedni,csak azért írtam le,mert ehhez képest amit írsz,kicsit érdekes.Sőt nem is érdekes,hanem inkább olyan kisköcsögös :)
2018. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Télapót felejtse el, a Mikulásban higgyen! :)
2018. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Én oviban tudtam meg, hogy nincs Mikulás , kamu az egész, amikor jött a Mikulásnak nevezett személy, hóba, nagyon feelinges volt, kaptam csokit is meg egyebek, aztán megyek ki az oviból és egy Citroën C3-ba ült bele, ( már akkor tudtam az autó márkákat, igen) és akkor döbbentem le, kamu, mert nincs ott Rudolf a Rénszarvas.. :/
2018. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valamiben KICSIT hinni? Vagy hisz benne, vagy nem...

És igen, szerintem úgy 8-9 év felett elég gáz, ha tényleg azt hiszi valaki, hogy egy idős bácsika az égben száguldozik a szarvasaival, aztán az éj leple alatt betör a házakba és otthagyja a cókmókját.

2018. dec. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!