Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés egy felnőttnek...

Milyen érzés egy felnőttnek elismerni, hogy egy fiatalabb korúnak volt valamiben igaza?

Figyelt kérdés

Elmondtam neki, hogy nem így kellett volna lekezelni egy helyzetet és azt mondta, hogy igazam van.


Mit érezhetett?



Próbálok felnőtté válni. És kiváncsi vagyok milyen lehet egy felnőttnek ha egy gyereknek van igaza is bekel ismernie.



2018. nov. 10. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Semmi különös. Pont olyan, mintha egy másik felnőttnek vagy öregnek lenne igaza.

Viszont abban nekem van igazam, hogy az írásod csúnya.

2018. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Amíg ilyeneket kérdezel addig közel sem vagy felnőtt.
2018. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom a legtöbbnek elég szar. A környezetemben elég sok "büszke" felnőttet ismerek, akik csak azért se ismernék be, hogy egyszer valamiben egy gyereknek igaza van, ha 1000 meg 1 érvet fel tud hozni szegényke :D
2018. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Normális embernek nem kéne, hogy ez problémát jelentsen. Szerencsére az én szüleim simán elismerték, ha valamiben egy gyereknek volt igaza. Kár, hogy ez nem minden családban természetes. Nem ezen múlik a szülői tekintély, annak inkább a szülő megbízhatóságából, biztonság-nyújtásából kell származnia.
2018. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Elismerem, igazad van: te tényleg csak próbálsz felnőtt lenni. :D


Már milyen érzés lenne? Mit gondolsz, éjszakánként álmatlanul forgolódom, mert valaki másnak esetleg igaza lehet/volt/van? :D


Ez olyan, minthogy utálom Sorost (bocs a példáért, tényleg nem sértésből írom, csak eszembe jutott most), de a múltkor olvastam egy megjegyzéséről, amire azt mondtam, hogy "na, ebben az egyben igaza van". Jó, ez esetben én vagyok a sokkal fiatalabb, de na, a lényegen nem változtat. A kérdésed kb. olyan, mintha ilyesmire akarnál kilyukadni.

2018. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy felnőtt vagyok. 17 éves, vagyok és lassan felnőtté fogok válni, nem nagyon akarok de muszáj, nem bújhatok egyfolytában anyám szoknyája után.


A korombeliek amikor valamiben igazam van, nem értik meg, vagy nem tudják elfogadni, vagy nem tudom. De sosem hallottam még, olyat, egy korombeli szájából, hogy "Igen "kajaaak", igazad van.". De egy felnőtt (apuka) belém állt. Én kiálltam magamért, nem szóltam anyunak, hogy irogat egy felnőtt hapsi, szólj már be neki. Értelmesen elmagyaráztam a dolgokat, aztán a vége az lett, hogy bocsánatot kért és azt mondta, hogy igazam volt.

2018. nov. 11. 00:33
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Volt benne annyi értelem és bátorság,hogy nyíltan belássa.Biztos nehezére esett,de értelmes,intelligens érveléssel rá lehetett döbbenteni,hogy butaságot csinált.Persze nem minden felnőtt ilyen,van aki annyira sérült,hogy soha nem fogja elismerni,hogy vesztes egy szituációban,még egy másik felnőttnek sem.Ilyenekkel már nem lehet mit kezdeni.
2018. nov. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyanokkal nem is kell mit kezdeni, felesleges idopazarlas.
2018. nov. 11. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van.
2018. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!