Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a sztoriról? Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A, aki adott

B, akinek eredetileg adta

C, akinek szerintem nincs igaza

A történet röviden annyi, hogy A adott egy pár száz/egy-két ezer forinos tárgyat B-nek, amire A azt mondta, hogy neki felesleges porfogó, és már évek óta megvan. B végül azt mondta, hogy neki nem kell, erre megkérdezem A-t, hogy nekem adná, aki erre azt mondta, hogy persze. (ez kb 2 hete történt) Megköszöntem, elvittem. Erre ma felhozta nekem C A előtt, hogy ő azt hitte, hogy azt B vitte el, és ezért Ő meghívta egy italra. A erre azt mondta, hogy visszahivja C-t, aki ezt elutasította, majd rám nézett. Én nem szóltam semmit.

Amúgy én ezen nagyon felhúztam magam, mert C-nek semmi köze nem volt a mi dolgunkhoz, mégis azt éreztem, hogy C ezzel arra akar utalni, hogy fizessem ki neki azt az italt. (Ja és B nem tudott erről)

Szerintetek itt kinek van igaza? Vagy mi a véleményetek erről?



2018. dec. 7. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

C minek hívta meg A-t?


C kussoljon a pitc$@ba.


Xard le, porfogó volt, ingyen kaptad, nem tartizol senkinek semmivel, még A-nak sem akitől eredetileg van a holmi, mert ő lemondott róla, elajándékozta.


Tehát C saját költségére azt hív meg akit akar, de ne tegyen szemrehányást, ráadásul olyan dologban amihez semmi köze.



De tényleg, C minek hívta meg A-t?

2018. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, azért, mert azt hitte, hogy végül B kapta meg a dolgot, de B-hez sincs semmi köze, nem a párja, rokona, úgyhogy fogalmam sincs.
2018. dec. 7. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg D keze van a dologban.
2018. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem C-nek nagyon megtetszett D, de nem tudta hogyan kezdeményezhetne, ezért megkérte A-t, vigye el E cuccait mert neki nem kell, és ajánlja fel B-nek, aki viszont ne fogadja el, de persze úgy hogy ezt D is meghallja, akinek valószínűleg kelleni fog, és ezután C azt fogja mondani A-nak, hogy ő meghívta B-t amiért elvitte A cuccait, hogy A igazat adhasson C-nek abban, hogy az a pia neki visszajár, de C szerint nem A-tól, hiszen eleve A-nak akart segíteni ezzel C hogy ne neki kelljen meghívni köszönetképpen B-t, B-től meg csak nem kérheti vissza ha egyszer meghívta, és bár valójában semmi logika nem lenne abban, hogy D visszahívja ezért C-t, hacsak az nem, hogy D-nek kellett is a cucc és nem csak megszabadította tőle A-t ahogy B tette volna, viszont remek alkalom lenne ezzel arra ösztönözni D-t hogy hívja már meg C-t de bármire végre, és akkor esetleg kiderűlhetne mi volt a szándék.
2018. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő hozzászóló! Köszönöm feldobtátok a napom! :)
2018. dec. 8. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!