Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy a volt...

Az miért van, hogy a volt osztálytársaimnak kb. már saját élete van, én meg még egy 14 éves szinten vagyok? 22/l

Figyelt kérdés
Anyámék nagyon durván bántak velem...
2018. dec. 9. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
22 éves vagy és egy 14 éves kisgyerek szintjén vagy? Az kemény.
2018. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vagyunk egyformák.

Igen, az nagyon meghatározó, és akár évtizedeket is jeletnhet, hogy ki mit hoz otthonról.

De az élet azért annyira nem rövid, hogy huszonévesen még ne lenne időd egy tartalmas és teljes életet leélni. ;)

Egyébként meg.... engem is mindenki piszkált huszonegykét éves koromban, hogy hát nézd, XY osztálytársad volt, most meg már saját vállalkozása van (az apja sikkasztott pénzéből), vagy hogy XY-nak már gyereke van. Igen. Utóbbi most egyedül nevelgeti a gyerekét, és hol van munkája, hol nincs; előbbi meg napi 10 órában húzza az igát, mert mégsem jött be annyira az a vállalkozás. Mondhatjuk azt, hogy én 21 évesen hátrébb voltam, de úgy gondolom, az élet nem lóverseny. Nem jött össze minden, de amit eddig szeretem volna, azt elértem.

Szóval fel a fejjel! ;) És egyébként is, bírom az olyan nőket, akik 22 évesen még nem játsszák a fú, de nagy öreget. ;)

2018. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vannak későn érő típusok. Én is az voltam, 22 évesen én is kb. 14 éves szinten voltam. Persze nem minden szempontból, mert pl. a tanulást és a munkát komolyan vettem, de egyébként nagyon naív, hiszékeny és félszeg lány voltam. Most már nagymama korú vagyok, sokat változtam, de úgy érzem, mintha 10-20 évvel fiatalabb lennék a tényleges koromnál. Kívülállók azt mondják, sokkal fiatalabbnak is látszom a koromnál.
2018. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én meg kénytelen vagyok a 16 éves szintemen lenni 25 éves férfiként ha nem akarok pert nyerni a tesóm meg a szüleim ellen..de nincs rinya csak tanulságos, hogy mégis mire jó barommódra hajtani fiatalon..


Összevergődött stabil vállalkozás, nagy tervek, már épp lett volna időm magamra is meg vmi társ után nézni..aztán csóközön, borul minden..kezdheted elölről


Csakhogy! El is kezdem elölről de egy ezerszer jobb szegmensben..egy vagon pénzért


Szóval a sorsomnak nem osztottam lapot az életpályám felőli tárgyalásokon :)

Meg kell és lehet tanulni időt pazarolni is, nem muszály mindennek hamar meglenni..

2018. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
*muszáj.. miért ezt javasolja ez a nyommer billentyűzet?
2018. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igazából azért van ez, mert apám egy bunkó f. sz,nem engedett sehova, megvert, ócsárolt, alázott. Többször akartam önygyilkos is lenni miatta, úgy tett velem. Napi szinten megfenyegetett, hogy vagy megver, vagy megöl. Ja kivülről tök jó családnak, tűnünk...


Nekem kimaradtak a bulik, a fiúk, a szórakozás, minden. Ugyanolyan az életem, mint 13-14 évesen hazamentem az iskolából, csak annyi, hogy ott még kitűnő voltam (évközben sem szabadott négyest vinni), mosteg nem, ezért úgy gondolják bármit megtehetnek veled...

2018. dec. 9. 19:36
 7/12 anonim ***** válasza:
jó, a te életed nehezebb, az én apám csak ivott, nem volt agresszív..néha összemertem imitt-amott, nem téma
2018. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De nem értem, felnőtt nő vagy, ki tiltja (vagy mi akadályozza) meg, hogy "behozd" azt amit úgy érzel, hogy nem volt alkalmad megélni?
2018. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Apám..
2018. dec. 9. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:
22 éves vagy ! Költözz el ottonról! Menj albérletbe,vagy külföldre,de ezt a mérgező közeget iktasd ki az életedből! Ha Ennyire gen.yókveled akkor akár örökre szakítsd meg vele/velük a kapcsolatot! Nem értem,hogy erre magadtól nem jöttél még rá? Inkább legyek csóró az önálló élet elindulasakor,de nyugalmam legyen,mint hogy vmi sze.emet f.aszkalap terrorizaljon! Vedd a kezedbe sz életedet!! Es tiplizz vhova, mert ez a közeg hosszútávon megfog nyomorítani! Jótanács!
2018. dec. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!