Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ezzel hogyan vagytok? ...

Ti ezzel hogyan vagytok? Infó👇

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon ciki téma merthát a sötétségtől szinte mindenki félt kicsinek csak hát ezzel nálam az a baj hogy bem sikerült ki nőlnöm merthát 15 éves vagyok


Ki is frjtrm részletesebben a problémámat

👇


Amikor nappal egyedül vagyok ithon akkor nagyon nyugodt vagyok meg minden de amikor eljön az este és mindenki készül lefeküdni aludni én még ojankor frntvagyok még ojan kor élénk vagyok és amikor már éni álmosvagyok akkor már nindenki alszik és olyankor rámtör a félelem a nyugtalanság meg a paranoiás képzelődés és nem tudom lecsukni a szemem hogy aludjak mert "félek" ti is szoktatok így lenni ?és ha ti is így vagytok ezzel ti hogyan szoktátok lekűzdeni ?

Válaszokat előre isköszönöm ésbocsánat a siralmas helyesírásom ért



2017. nov. 7. 00:13
 1/2 Higher than the sky válasza:
100%

Tényleg borzalmas a helyesírásod :D

Ilyenkor gondolj arra, hogy nincs mitől félned. Nem tudom, hogy valós (pl. betörés, tűz) vagy kitalált (szellemek) félelmeid vannak. Ha kitalált akkor tényleg nem kell félned. Kiskoromban én pl. attól féltem, hogy tűz lesz és meghalok. Próbáld meg valahogy leküzdeni a félelmeidet, vagy még azelőtt aludj el, hogy a többiek aludnának.

2017. nov. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez már inkább valami szorongásos lelki nyomor, nem egyszerű sötéttől félés...

1, használj monitorodon, telefonodon este kékfény szűrőt, ha ez nem oldja meg, nagyon tudom ajánlani a melatonin tartalmú étrendkiegészítőket...

Ha ezek nem megoldások, akkor pszihológus...


Amúgy meg magára a félelemre azt a régi közhelyt tudom mondani, amit a kisfiamnak mondtam nemrég, nála bevállt...

Minden reggel besírt, aztán kiderült, hogy a suliban egy hozzájuk lebukott romagyerektől fél, mert az verekszik, meg szekál mindenkit...

Elbeszélgettem vele, és azt mondta, bárcsak olyan bátor lenne mint én, és semmitől sem félne...

Akkor mondtam neki a legnagyobb motivációs filnes közhelyt... hogy rengeteg mindentől félek, sőt rettegek... de a bátor ember nem az, aki nem fél, hanem aki szembe tud nézni a félelmeivel és legyőzi... aki nem fél semmitől az egyszerűen hülye...

Aznap behivattak a suliba, mert, hogy verekedés volt... hát akkor aztán féltem... bementem délután, látom, hogy a teremben vár a tanítónéni meg a kisfiam akinek semmi baja... huh mondom... hát nagyon büszke voltam :)

2017. nov. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!