Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/Nők! Ti mit gondoltok...

Lányok/Nők! Ti mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg hogy korán érő típus vagyok és sok olyan dolgot csinálok amit a korombeliek (vagyis akiket ismerek) nem nagyon csinálnak. (tisztelet a kivételnek)

Pl: Majdnem napi szinten mosogatok,takarítok,néha főzök,szoktam olvasni,emelett edzek,természetesen közben dolgozok a céljaimért és mellette kikapcsolódok is.

Ezt csak így nagyon röviden/tömören írtam le. Nektek az ismerőseitek körében mennyire gyakori az ilyen? Nem érzem magam emiatt furán egyébként, sőt csak azért furcsállom kicsit néha így belém jön hogy hát ezt lehet idősebb korban kéne csinálni de nincs semmilyen kivetnivalóm ennek ellenére. 21/F



2018. dec. 10. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy jó családban ezek full alap dolgok, tizenévesen is...

Azon csodálkozom inkább, ha valakinél nem az... :O

2018. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit később? Ezt meg se hallottam! :D 31 évesen meg azon kesergünk (már azok akik nem haladnak előre) hogy bár a mai agyammal lennék 10 évvel fiatalabb és ezerrel nyomnám az ipart... örülj neki, ha már előbb felébredtél a gyermekmámorból - ha erre gondolsz. A többiek fognak szívni, te csak normál haladsz a dolgaiddal. Ne 31 évesen depláne ne 40 évesen filózz már azon, hogy mitévő legyél mint a többiek a korosztályomban, mert itt már depivel párosul a kilátástalanság, és a fiatalság elmúlásának érzése is akkor elfogadható, ha amúgy az életutad sikeresen járod. Egyébiránt az "ember tragédiája"...
2018. dec. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat! Nem is szeretnék beállni a sorba mert tudom hogy ennek a jövőben hasznot húzom meg hát jót teszek a családomnak hogy segítek nekik meg magamnak is, csak néha elgondolkodom rajta mégis hogy vajon van-e hasonló ember mint én aki ilyen fiatalon már házimunkát végez?
2018. dec. 10. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örülnék neki ha a környékünkön is ismernék egy hozzád hasonló fiút. Pláne ha még magabiztos és határozott is lenne.
2018. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De közben szerény és egyszerű lenne, nem egoista és gőgös.
2018. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a normális ember nem egoista. Tudja az értékeit,tisztába legyen önmagával ezáltal együtt jár vele az önbizalom is. Az egó nagyon rossz dolog tud lenni.
2018. dec. 10. 21:26
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
a mai lányoknál ezek elég gáz dolgok, ha sikert akarsz náluk, akkor villogj a legujabb telóddal, legalább hetente villants egy páva frizurát, vásárolj a legmenőbb cuccokból és főzés helyett járj hipszter vendéglőkbe
2018. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!