Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajom lehet ma? Mással is...

Mi bajom lehet ma? Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ma hihetelen rossz kedvvel keltem, fáradt is voltam nagyon. Bementem a városba munka előtt nézni karácsonyra ajándékokat. Mintha nem is ott lettem volna. Az a nagy tömeg, mintha egy robot lettem volna és körülöttem pedig mindenki vidám volt. Gondolataim valahol máshol, mintha csak a testem lett volna ott. Most is eléggé fura hangulatom van, hatalmas ürességet érzek. Ha beszélek valakivel nem figyelek rá, beszélek beszélek de mintha nem én lennék. Eléggé megijeszt ez a helyzet. Össze vissza kapdosok, nem találom a helyem.
2018. dec. 11. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma én is így keltem

De ezen kívül is sokszor előfordul velem.

2018. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem éjjel elraboltak a földönkívüliek téged.
2018. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sokszor volt. Asszem ez hasonlit a deperszonalizaciohoz, ha gondolod nézz utána.

Igazából ez elég jó dolog, változol, fejlodsz. Velem volt hogy napokig teljesen el voltam veszve, mintha teljesen osszezavarodtam volna hogy ki vagyok es mit is akarok.

Az egyik lanybaratommal is volt ilyen, de ő neki a kapcsolatával volt ez. Úgy érezte hirtelen egyik nap hogy nem is tudja miért van együtt a barátjával, holott nem is élvezte eddig nagyon az együttlétet. De utána nem akarta elhinni hogy valójában így érez, szóval azóta úgy tesz mintha semmise történne.

2018. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma nekem sincs túl jó kedvem.

Szerintem az időjárás... jön a hideg

2018. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!