Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet abbol bajom ha egy...

Lehet abbol bajom ha egy munkahelyen ugy vagyok beregisztralva mintha xy élettársa lennék közben meg házas vagyok mással?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Mit jelent az, hogy egy munkahelyen úgy vagy beregisztrálva? Milyen munkahely az, ahol a magánéletedet így számon tartják?
2014. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát hogy ingyen járhasson hozzánk a kamu élettársam a szolgáltatásokat igénybevenni. Drága helyen dolgozom. Beléptetőrendszer van. És a srác fizetett nekem ezért hogy elintézzem. Nos ezért kérdezem.
2014. júl. 15. 10:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebből probléma, ha külön éltek a férjeddel. Akkor van gáz, ha nem a sráccal élsz, és erre rájönnek.
2014. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha ez kiderül, akkor téged kirúgnak, és az okozott kár megtérítését is követelhetik rajtad és rajta.

Elég egy barát, aki megorrol rád, és másnap névtelen levelet küld a munkahelyednek.


Veszélyes játék!

2014. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

"És a srác fizetett nekem ezért hogy elintézzem."


Igen, ez konkrétan csalás, valamint megvesztegetés. Szerintem mondd meg, hogy szakítottatok, és vess ennek véget, mert elég súlyos az amit csinálsz.

Meghurcolhatnak rendesen ha kiderül.

2014. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor van egy férjed, és van egy "élettársad" is papíron.


A férjed mit szól hozzá??

2014. júl. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor vissza kéne adnom a pénzt az meg már nincs meg.. De jogilag ez büntetendő? Ha kirúgnak az nem baj mert utálok itt dolgozni már.
2014. júl. 15. 10:12
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudja hogy csak kamu élettárs. Nem vagyunk napi kapcsolatban nem is jön be a srác.
2014. júl. 15. 10:13
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen, simán büntetőjogi kategória.
2014. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Büntetendő, ez csalás.
2014. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!