Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Lehet hogy...

Miért van ez? Lehet hogy valami bajom van? Vagy fordult ez már elő mással is?

Figyelt kérdés

Mostanábban elég sokszor vagyok éhes.

Ezt úgy értem hogy pl: eszek ebédkor (rendes főtt ételt) és kb. 1-2 óra múlva meg már megint úgy érzem hogy akarok enni és éhes vagyok.

Ez a napokban kezdödött, eddig nem volt ilyen volt h egész nap alig ettem vlm és nem is voltam éhes.



2016. márc. 26. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha stresszes vagy mostanában az okozhat ilyet.. Túl sok energiát használ fel a szervezeted, vagy ilyesmi.

Nálam egyébként állandóan ez van, eszek és 2 óra múlva megint tudnék..(szerencse, hogy nem marad rajtam, különben már lehet nem férnék be az ajtón:)

2016. márc. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm azt mondja, hogy a sok savja miatt érzi éhesnek magát mindig.
2016. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kanti Szilvia válasza:

Kedves kérdező!

Nem tudom, fiú vagy-e, v. lány? Ha lány, akkor lehet menses előtti tünet is. Hány éves vagy? Ha fejlődő korban vagy, természetes a több energiaszükséglet. Ha egyik sem, elképzelhető, hogy valamilyen vitaminra, nyomelemre van szüksége a szervezetednek, és ezért ösztönöz több evésre.Vagy ha esetleg szedsz B-vitamint, vagy vitamin komplexet, attól is megjöhet az étvágy. A pajzsmirigy túlműködése is okozhatja. Ha a fentiek közül egyik sem jellemző, akkor érdemes megnézetni a pazsm. hormon szintedet. ..és mint az egyik válaszoló is írta, ha stresszelsz,attól is lehet,vagy ha többet mozogsz mint szoktál..,esetleg ha füvezel(ki tudja), attól is jelentősen megnő az étvágya az ember fiának, lányának. :-) szóval elég sok oka lehet. Gondolkozz el a lehetőségeken. Szép napot! Üdv.: Szilva

2016. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kanti Szilvia válasza:
Pajzs.mirigy hormon akart lenni, nem pedig pazs! :)
2016. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!