Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ütés a gyengék fegyvere!?

Az ütés a gyengék fegyvere!?

Figyelt kérdés
Érveket és ellenérveket tudnátok adni?

2018. dec. 11. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Van amikor muszály ütni,pl a börtönbe ha nem ütsz akkor csicska lesszel és rosszabul jársz.
2018. dec. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Én éreztem már magam elnyomva, gyengének, és mivel nem tudtam már mit kezdeni a helyzettel, odabasztam egyet. Úgyhogy igen, szerintem a gyengék fegyvere.
2018. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 testvér közül az egyik általában üt, gondolom csak így tud érvényesülni. Erről mi a véleményetek? szerintetek ez igaz? ha nem, miért nem? bocsi de ki kell dolgoznom egy házi dolgozatot, és egyke vagyok, nincs tapasztalatom ilyenben.
2018. dec. 11. 21:33
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha magadat vagy valaki mást védsz akkor nem.

Illetve a verbális terrorizálás sokszor hosszútávon komolyabb lelki problémákat okoz mintha csak "lejátsszátok" az udvaron. Sosem voltam verekedős viszont a szavak embere se és lehet hogy ma egészséges lelkivilággal és értékrenddel lennék ha még időben behúztam volna annak a pár parasztnak és nem hagytam volna hogy éveken át szekáljanak.

2018. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és a provokációról mi a véleményetek? aki direkt provokál és kiakad ha megütöd. illetve ha semmi erőszak meg provokáció nélkül csak így nyílvánul meg, hogy pl fogd be mert megverlek, meg te senki vagy hozzám képest, és akkor csicska lángost ad. ezekre hogyan reagálnátok? vélemények?
2018. dec. 11. 21:40
 6/13 anonim ***** válasza:

"aki direkt provokál "


Azt nem sajnálom megütni.

2018. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Provokálni azt lehet, aki hagyja, értelmes ember nem.
2018. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

ma 22:04


provokálni bárkit lehet,de amúgy hülyének nézni is lehet sok embert..

2018. dec. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy igen. De olyan is van, hogy muszáj akkorát lekeverned, hogy az illetőnek csattogjon a szeme.

Szerintem alapvetően a korral függ össze, mondjuk egy hatévesnek nem húznék be.

2018. dec. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hatévest írtam, mert ma egy - szerintem - nyolcéves nyúlt alám a Nyugatinál. Neki nem vertem be, pedig nagyon szerettem volna, csak felképeltem. De annyira, hogy állítása szerint a füle zúgottt utána. Pedig nem vagyok a fizikai erőszak híve, de szerintem jobb, ha a kölöknek most csattogott a szeme, és nem hat év múlva rántgat be valakit valahova.
2018. dec. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!