Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ember köztetek aki...

Van olyan ember köztetek aki valami komoly betegséggel párkapcsolatban él?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült elfogadnotok magatokat és párt találni magatok mellé? Én már odáig jutottam, hogy nincs értelme élnem, utálok emberek közé menni. Mindenhol boldog embereket látok és elfog az irigység meg a düh, az elcseszett életem miatt. Kezdek teljesen bekattanni, minden kezd egyre sötétebb színt ölteni. Volt olyan köztetek aki kitudott lábalni ebből a helyzetből?

2014. szept. 29. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, súlyos betegségem is van és férjem is. Nagyon nehéz mindkettőnknek. Ha gondolod írj üzenetet.
2014. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet kérdezni, hogy mi a betegség? Jöhet privátban is.
2014. szept. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Crohn beteg vagyok, meg még sok kisebb-nagyobb betegség társul mellé..
2014. szept. 29. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Az valóban nem egy kellemes jelenség. Most remisszióban vagy? Humira vagy Remicade kellett eddig?
2014. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már kb 2-3 éve teljesen passzív a betegségem, Vedolizumabot (MLN0002) kapok rá. Az a vicc, hogy nem is az alapbetegség, hanem a rá kapott gyógyszerek tettek igazán tönkre. Immunrendszerem nuku, műtéti hegek nagyon rosszul forrtak össze, már az ízületeim is kezdik megadni magukat. Egyszerűen már nincs is kedvem folytatni.
2014. szept. 29. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2014. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik jó barátom (nő) is ezzel küzd. Már több, mint 5 éve együtt vannak, boldog párkapcsolatban.
2014. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Exem- nek is ez a betegsége volt, így van ról kis fogalmam. Ő remi kezelést kapott.


De, hogy a kérdésedre választ adjak.

A mostani párom is beteg sajnos. Cukor beteg, és hormon problémákkal küzd. Emiatt túlsulyos, és mikor megismerkdtünk, az önbizalma a padlón volt. De én minden bajával együtt szeretem, és kitartok melette amíg lehet.

Exemmel más okok miatt mentünk szét, nagyon nagy részt az én hibámból, de neki is volt benne szerepe bőven. De nem a betegsége miatt.


A tanácsom, hogy ne add fel. Valaki odakint csak rád vár. Kívánok sok kitartást, és egy szerető gondoskodó párt neked.


32 F

2014. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Étkezési zavar - elsősorban bulimia > erről ő nem tud, de anorexia is befigyel -, depresszív epizódok, alacsony önbecsülés


- nem fogadtam el magam, viszont erőt ad, hogy van egy barátom, aki szeret

- elég jól kezeli a hangulatváltozásaimat, bár néha nagyon sajnálom, mikor szeretne segíteni, de csak morc hallgatást kap cserébe (inkább meg sem szólalok, mert nem akarom rázúdítani az önundort, kétségbeesést, arra ott a pszichomókus)

- a kajálást már nehezebben, félt, mert vékony vagyok, etetni próbál, de rengeteget biztat, aminek örülök


Ő pánikbeteg, ami ugyanolyan rossz, mert lehúz mindkettőnket. Hipochonder is lett miatta és rengetegszer ez a fő téma (túl sokszor), így nehéz.

2014. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!