Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem százas az...

Csak szerintem nem százas az oktatóm?

Figyelt kérdés
Vezetni tanulok és folyton kiabál de minden kis dologért. A végén azért is kiabálva kijavított amikor rosszul mondtam a kocsija típusát. Ha véletlenül találkozunk a városba akkor pedig barátságosan kérdezi hogy telik a napom stb. Fura hogy a kocsiban egy szemét de civilben pedig jófej. Vezetés közben már attól félek hogy meg fog ütni.
2018. dec. 14. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Biztos kialakult nála ez a fajta oktatási stílus, valahogy így szocializálódott, így látta hogy "ezt ilyen módon kell csinálni".
2018. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vedd fel a stílusát mialatt vezettek
2018. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
A paromnak is ilyen oktatoja volt es o meg a kezet is raemelte! Bar a kovetkezmenyeket nem tette vokna zsebre. Es amikor a paromnal elszakadt a cerna a sokadik vergodesert, megkerdezte hogy miert ordit a semmiert es hogy mereszeli emelgetni a kezet. Az oktato aztmondta hogy "a sok hulye cigany miatt akik ertetlenek,mar megszokta hogy ordit"... Na ekkor a parom kiszallt az autobol es mondta hogy akkor neki meg nincs szuksege egy ilyen naci oktatora hogy masok miatt ordit o vele is, es otthagyta a fenebe. Szerintem menj at mashoz amig meg nem keso vagy adj a pofajara, ha meg merne utni akkor menj a rendorsegre vagy add vissza,en sem hagynam.
2018. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Feszültség van benne, hisz ha bajt csinál a tanuló, jogilag ő a felelős. Így jön ki belőle a feszkó.

Nem jó, de ne szívd mellre. Pl. orvosok is műtét közben, ha váratlan baj adódik, idegességükben tudnak ordítani egymással. Aztán utána kijönnek, lehiggadnak, megbeszélik és megy tovább az élet.

2018. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is olyan oktatóm volt, akivel el-el beszélgettem, de ha vezettem akkor folyton lecseszett, agresszívan állt hozzám. Lehet valakit ez motivál, nálam azt érte el, hogy friss jogsisként folyamatosan gyomorgörccsel ülök be az autóba.
2018. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!