Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy valaki kiír...

Miért van az hogy valaki kiír egy kérdést ide azt a választ kapja hogy gúglizz rá vagy gúgli a barátod?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan oldal ami azért hozták létre hogy emberek kérdezhessenek és esetleg normális választ remélhessenek.
2018. dec. 16. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mert van, amit egyszerűen meg lehet találni, csak a kérdező lusta ahhoz, hogy a Google első találatára rákattintson. A lustaság irritálja az embereket. Ezért van.
2018. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Az emberek frusztráltak, lehet, hogy nap mint nap találkoznak ugyanazzal a kérdéssel, vagy az a kérdés szimplán triviális és édegesíti őket, hogy miért vannak annyira buta emberek akik képesek időt elpazarolni egy kérdés kiírására ahelyett, hogy rákeresnének itt a keresőben vagy rákattintanának az első feldobott linkre google-ön.


Más opció is van, vannak akik kérdésmegválaszólóként élik itt életüket, és ha a kérdés megválaszolásához ők kevesek akkor nem mennek más kérdés után nézni, hanem abból kiindulva, hogy ezt ők nem tudják valószínüleg más sem, és ezért ajánlják inkább a google-t.

2018. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert kérdések 70%-ra 1perc alatt megtalálják a választ a gúglin.
2018. dec. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert itt nincsenek fizetett alkalmazottak akiket ugráltatni lehet olyanokért amit maga is kikereshetne két kattintással a kérdezők többsége, ha nem lennének lusták rá.
2018. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Így van. Sok olyan kérdés van, amit itt leír a kérdező 5 mondatban, a google-n pedig két szó és egy enter elég ahhoz, hogy 138 ezer válasz legyen. Sokan csak a fészbukig és a gyk.-ig jutottak még el az internet végtelen óceánján.
2018. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el, mi van írva az oldal címe alá:

"amit máshol nem mertél...itt megkérdezheted!"


Na most az ilyen kérdések téged nem bosszantanának fel?


"A dinoszaurusz állat?"

"Hány lába van a mókusnak?"

"A kecske milyen hangot ad ki?"


Igen, lehet nem pont így, de vannak ehhez hasonló szuper intelligens kérdések dögivel. Arról nem is beszélve, hogy ezeket már egy 8 éves gyereknek is illene tudnia. Internetes segítség nélkül.

2018. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert az emberek egy nagy része bamba. Azt nem tudom felfogni, hogy egy olyan kérdésben, amiben nem tapasztalatra kíváncsi valaki, miért nem gondolják megbízhatóbbnak a google-t. Mert így az okoskodó nagyszájú, aki hallott ettől-attól valamit, meg "úgy tudja", az előadja tényként a baromságait, és így terjed a hülyeség.


Normális és pontos választ lehet a google-től elvárni, nem csak remélni. Megkérdezik, "mikor született Kossuth Lajos, sürgős", mikor a google a kossuth lajos-ra kiadta volna.


Én ilyenkor mindig megnézem, mikor írta ki a szerencsétlen a kérdést, és hogy ilyenkor csak ül és vár, és megáll az élete, amíg nem válaszolnak vajon?

2018. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Én sem értem, miért nem képesek az emberek manapság használni az alábbiakat:

- Google

- Google Maps

- BKK Futár

- Egyéb menetrendek, busz, vasút

- Árgép és más árral kapcsolatos oldalak


Például mikor megkérdezi, mennyibe kerül egy iPhone?

Vagy még konkrétabban hogy a Media Marktban mennyibe kerül az iPhone?

Mennyibe kerül a vonatjegy innen oda?

Milyen idő lesz ma?


Vagy a hogy jutok el a Dezső utca 3-ba? Aztán még ki is fejti, hogy "ismerem a google mapset, de nem bízom benne". Ezért inkább vadidegenek leírásában bízok, akik leírják neki ugyanazt az útvonalat szövegesen.


Vagy teljesen random kérdések. Mi az a szemafor? Google -> Szemafor -> rögtön 10 hasznos találat

2018. dec. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert sokan flegmák. Ezt én sem szeretem, mert úgy gondolom, hogy hasznos lehet más szemszögből is megvizsgálni bármit is.
2018. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!