Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó ha az ha valaki...

Mire jó ha az ha valaki letámadja a kérdezőt vagy álságos választ ad?

Figyelt kérdés

Pl. ha valakinek a szociális élete problémás vagy nincs neki,kérdést ír ki és aki beszólogat vagy hízeleg az illetőnek, az a jó, aki meg normális választ ad azt meg lehúzzák.

Jó, tudom vannak értelmetlen kérdések is de én akkor vagy nem szólok hozzá vagy óvatosan válaszolok.


2018. aug. 9. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Ez például egy értelmetlen kérdés. Mindegyik eset más és más.

A másik pedig, hogy mindenkinek a saját igaza az igaz.

2018. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Lenulláztad? És még te nyekeregsz? Nagy szegénységi bizonyítványra vall :)))
2018. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az emberek azt szeretnék hallani és olvasni amiben eleve hisznek. Nem igazságra hanem tetszik/nem tetszik alapon megy a pontozás. Mindenki szeretné felsőbbrendűnek tudni magát még egy anonim oldalon is.

Emellett a "normális válasz" megint szubjektív. A sokan az irreleváns érzéseiket leírva a témában normális választ adnak, normális hangnemben, de semmivel se viszik előrébb a díszkurzust. Most ezt hogy értékeljük? Hasznos volt hogy leírta, vagy csak húzta az időnket és tereli a témát?

2018. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

na itt a példa, letámadom a kérdezőt, mert értelmetlen a kérdés. Választ akarsz, kapsz is, ez a nagyszerű ebben az oldalban.

Ha valaki beszólogat/bunkó/troll, avval miért foglalkozol? Miért veszed magadra? Főleg ha problémás életedről teszed fel a kérdést, a megoldást várod, nem a beszólogatást.

Aki meg túl megy a határon, vagy nagyon nem tetszik, ott van a behajtani tilos tábla a válasz mellett, és a moderátor eldönti ide való, vagy nem.

remélem elég óvatos válasz volt.

2018. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem én nulláztam le.
2018. aug. 9. 22:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Én mint vàlaszoló írtam ki ezt a kérdést, az én életemmel semmi gond sincs.
2018. aug. 9. 22:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ez a baj hogy az érzéseikre alapozva írnak, nem a tapasztalataikra.
2018. aug. 9. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Fb-s kerdesemben mar frusztralt vagyok, buta meg fogyatekos. Pedig nekem az fb-s idiotakkal volt bajom. Itt is elszaporodtak a bekepzelt, ostoba "nemzeti erzelmu" fergek akik mindig mindent jobban tudnak.
2018. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!