Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is volt már ilyen thai...

Nektek is volt már ilyen thai masszázson?

Figyelt kérdés
Voltam thai masszazson és mikor a lábamat maszirozta elég jó érzes volt és hát erekcióm lett. Nagyon kellemetlen volt a helyzet teljesen koncentraltam hogy lekonyuljon ezze egyszer csak a masszor megfogta picit erre nekem kipattantak a szemeim a masszorre neztem o meg mosolyogva ramnez es folytatta a masszazst. Kicsit megnyugodtam (bar furcsa volt) de oke gondoltam lazan le lett kezelve. Erre ahogy maszirozta a felso combomat egyszer csak az ujjaival megcirogatta majd ujra es ujra ekkor raneztem ő meg mosolyogva ramutat a farkamra. En csak nezem ot o finoman elkezdi lehuzni az alsogatyamat kozbe nez es varja a reakciomat, en bolintottam, lehuzta a gatyamat es kezzel kielegitett. Nagyon jo volt bar kicsit zavarba voltam. Aztan meg befejezte a masszazs hatralevo reszet es mikor oltoztem fel tartotta a kezet (hogy adjak borravalot) de nem volt nalam egy forint se nagyon kellemetlen volt. Eggyaltalan mennyit kellett volna adnom? Veletek volt mar ilyen? Ez thai masszazson egy megszokott dolog? 18/F
2018. dec. 16. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Álmodik a nyomor...
2018. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Happy finish. Ez Thaiföldön alap befejezésként. Meg itthon a masszázsszalonoknak álcázott kųrvabarlangokban.
2018. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy ez a sztori kitaláció, de tényleg vannak olyan "masszázsszalonok", ahol erre szakosodnak. Persze ez az egész teljesen illegális, gyakorlatilag prostitúció, ezért nyilván semmilyen módon nincs hirdetve vagy feltüntetve a szalonnal kapcsolatban sehol.
2018. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem kitalacio, konkretan anyamtol kaptam ajandekba.. az a gaz hogy szivesen visszamennek viszont plusszba nem akarok fizetni igy is 8000ft (meg egyaltalan mennyit varnak ilyenkor?) Gondolom meg is ismerne a masszor
2018. dec. 16. 18:10
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Jól nézett ki a csaj? Thaiföldi csaj volt? Címet írd mar meg pls.
2018. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem leirni a cimet mert nem akarok bajt a helynek meg nem pesten volt hanem egy jasz nagykun szolnok megyei telepulesen
2018. dec. 16. 18:20
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja es igen, egy thai no volt korulbelul 30eves
2018. dec. 16. 18:20
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Úgy értettem privatba írd meg.
2018. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Hát elég prosztó volt a csaj... nem teljesen normálsi dolog
2018. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
53%
Írtam prv
2019. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!