Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy 13 vagyok,6...

Miért van az, hogy 13 vagyok,6 éves korom óta muay thai-ra járok, mégis vagy 2 gyerek, akitől félek. (osztálytárs)?

Figyelt kérdés
Az egyik egy hatalmas állat, aki boxol, és ha megütik, (mint egy lepkefing) úgy beidegül hogy mindent rádob a gyerekre (ha nincs tárgy a kezébe meg szét veri az adott embert) A másik is nagy, sovány, csak gyors és erős. Mindenki fél tőlük, ahgoy én is, 14-15 évesek is támadtak meg, simán 1-2 üt-srúgásból a földön voltak. De tőlük mégis félek. Miért van ez?

2013. szept. 4. 17:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, kapkodtam. ütés-rúgásból, és nem ahgoy, hanem ahogy. :)
2013. szept. 4. 17:18
 2/10 anonim válasza:
önbizalomhiány.... de ez nem baj...nem is kell verekedni...bár már nekem is volt ilyen helyzetem hogy féltem valakitől aztán amikor csesztetett gyomron vágtam és ellöktem.és kiderült nem is olyan nagy mert rendesen sírt pedig 14 volt én meg 12
2013. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem köszike. Egyébként m,ostmár ha csesztet (mert mindig csesztet) akkor megverem XD
2013. szept. 4. 18:29
 4/10 anonim válasza:
;)
2013. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Na álj azérd gondolkodj már. Nem önbizalomhiányos vagy. Hogyha megütöd a nagyobbat akkor a kisebb segít neki és akkor már 2 az 1 ellen bunyó lesz. És ha ök vannak többen akkor cs eszheted a thai box tudásodat ök fognak elverni. Gondolkodj mielött cselekszel. Én is muay thai boxolok és 12 éves vagyok. Nálunk is vannak ilyenek kb. 2-3 évvel nagyobv az egyik, de valamikor inkább visszafogom magam mint hülyeséget csinálok.
2013. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, de én nem a nagyokat verem, az csak példa volt. Bár hülyeség hogy verem mert sose én krzdek verkedni, hanem az osztályombólk egy nagyfej aki mindenkit meg akar verni meg basztat, ezért akarom kcisit helyre rakni
2013. szept. 4. 19:53
 7/10 anonim válasza:
Akkor sok sikert, de csak óvatosan nehogy 8 naponál tovább tartó sérülés legyen mert akkor téged kapnak el.
2013. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem lesz gond most adtam neki, egyből nem basztatott engem XD
2013. szept. 5. 17:28
 9/10 anonim válasza:
Szép munka:)
2013. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz :DD
2013. szept. 11. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!