Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek a karácsonyi céges bulik...

Ezek a karácsonyi céges bulik csak szerintem nagyon kínosak, nevetségesek?

Figyelt kérdés
Erőltetett poénkodások, jópofizások aztán amikor mindenkinél beütött az alkohol elindul a zene, meg a "tánc". Mondjuk utóbbi ilyen szerencsétlenkedés leginkább, de kinek mi az igény szintje.

2018. dec. 16. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, munkaidőn kívül van.
2018. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem mindenki alkalmas szociális kapcsolatokra.
2018. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

tudnád nálunk mik vannak :D

szerintem elég jók, én jól szoktam érezni magamat a csapatépítéseken és a karácsonyi bulikon

2018. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kínosnak semmiképp nem mondanám, nekem úgy különösebb bajom nincs vele, még úgy sem, hogy a többség iszik, én meg egyáltalán nem, és ezért viccesen zrikálnak. Ilyenkor legalább lehet egy kicsit fesztelenül beszélgetni olyan dolgokról, amikre munka közben nincs idő. Egy évben egyszer szerintem mindenki kibírja, ha nincs is mindenkivel baráti viszonyban.
2018. dec. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Nalunk qvajo volt, bek*urtunk mint atom
2018. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jó szokott lenni. De persze gondolom cégtől meg kollégáktól is függ.
2018. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

De. Adott esetben kínosak. Bár nem nekem. Meg viccesek. Én jól szoktam szórakozni. Mindig vannak páran akik iszonyú hülyét csinálnak magukból részegen, ami nekem speciel ilyen környezetben egyáltalán nem fér bele, de azon is jól lehet szórakozni.


Meg fiatalon, amikor először kerültem ilyen helyzetekbe, akkor nagyon érdekes volt látni, hogy iszonyú komoly emberek, meg merev karót nyel nők milyen irányba változnak el az alkohol hatására, mennyire másképp viselkednek. Aztán utána az új évben pedig megtapasztalni azt, hogy tök ugyanúgy viselkednek ahogy eddig, és visszamennek robot üzemmódba. Rengeteg olyan ember van, akivel kb 10 évet kell együtt dolgozni, mire kimutatja az emberi oldalát.

2018. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

A hangulatembereknek nem kín, hanem parádé, mert I.H.B.-zni tudnak. A csendesebbjei meg csak elvannak, de nem érzik jól magukat benne. Helyettük a pofázógépek legalább berekedésig tudják űzni a kedvenc sportjukat.

Amúgy én sem szeretem, semmi értelme, hogy ma összeborulunk, holnap meg b+elünk egymással.

2018. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!