Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kinek van itt...

Szerintetek kinek van itt igaza? Jogos volt hogy a srác otthagyta az egyesületet?

Figyelt kérdés

kiskora óta kb 7 éve járt egy küzdősport egyesületbe. Eleinte még alig voltak, aztán egy nagy klubbá nőtte ki magát.. fokozatot lépni évente lehet.

Nevezzük Andrásnak a srácot. Az edző valahogy mindig őt találta meg és piszkálta..

Rendszeresen járt edzeni, egészen az érettségiig amikor a tanulás miatt volt hogy nem ment. Tagságit ugyanúgy fizette természetesen, sőt előre kifizette, nehogy azt higgye az edző, hogy ha majd egyetemre megy otthagyja őket.

Eljött a szokásos időpont év végén amikor fokozatot lehet szerezni. Mindenkit engedett vizsgára az edző kivéve Andrást. Vele azt beszélték meg, hogy mostanság kevesebbet járt ezért majd 3 hónap múlva egy pót időpontban megpróbálkozhat vele. András hajtott nagyon, az edzésen is, nagyon szerette volna hogy sikerüljön. közben az érettségire is készült( 2 emelt szintű érettségi kellett az egyetemre ahova menni tervezett).

Jól ment neki az anyag amit meg kelett csinálni az edzésre, mindent beleadott, hogy vizsgázhasson és bizonyíthasson. Erre egy héttel a vizsga előtt közölte az edző, hogy úgy látja, csak a düh és a bizonyítási vágy vezérli Andrást ezért nem tehet vizsgát.

Erre András nagyon elszomorodott.

De ment tovább, érettségije meglett, felvették az egyetemre. Utána folytatta az edzésre járást, be is volt fizetve ugye előre. De a vizsgáról szó sem esett.

Viszont pár hónap múlva egy másik tanítvány levizsgázhatott ugyanarra a fokozatra, objektíven nézve feleannyi tudással.

Itt betelt a pohár Andrásnak és otthagyta őket.


2018. dec. 18. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Én azért meghallgatnám a másik oldalt is. Nálunk is voltak az egyesületnél Andrások akik szerették kiszínezni a dolgokat.
2018. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy egyesületben nem érzed magad jól, akkor fölösleges odajárni, föleg, ha az edzö valamiért ellenséges veled szemben.

A legértelmesebb lenne ott keresni másik helyet, ahol egyetemre jársz, a sportot teljesen feladni hülyeség lenne.

2018. dec. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem András vagyok, ezért is írtam pl hogy objektíven nézve a másik feleannyit tudott.
2018. dec. 18. 10:59
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Hogyne lenne jogos?
2018. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyébként én gondoltam arra is, hogy kicsit az irigység is bennük volt. András szülei egy nagyobb céget vezetnek, jó módúak, ő is azért ment egyetemre, hogy a cégüket tovább vezesse majd.


Ezt abból is gondolom, hogy én is oda járok, Andrással kezdtem és valahogy feltűnt, hogy akik úgymond rosszabb anyagi helyzetben vannak vagy kevésbé iskolázottak tőlük kevésbé kérik számon a tagdíjat illetve velük kedvesebben viselkednek, kevesebb elvárással

2018. dec. 18. 11:03
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyen edzőnek az ember nem tud megfelelni, csak az a jó, amit ő kigondol a fejével. Vagy mèg az sem...Ilyen esetben nem az egyesületet kell otthagyni, hanem edzőt kell váltani...
2018. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

András jól tette hogy otthagyta az egyesületet, mert nem érezte ott jól magát. Bár szerintem édesmindegy hogy egy karatés milyen övvel rendelkezik. Ugyanúgy tud karatézni ha barna vagy zöld öve van.

Gondolom András nem az olimpiára készült így szerintem fontosabb az egyetem mint az öv színe.


Persze meghallgatnám az edzőt is. A kérdező szerint Andrásnál rosszabbak is vizsgáztak. Itt a kérdező hozzáértése/vélemenye nem biztos hogy objektív. Vajon a kérdező 100%-san meg tudja mondani hogy ki a jobb?

2018. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem a srácot. Mondjuk én már akkor otthagytam volna, amikor azt tapasztaltam volna, hogy az edző valahogy mindig engem talál meg a piszkálódásaival.

Ha esetleg maga a sportág érdekelne, akkor körülnéznék abban a városban, van-e másik egyesület/klub, ahová lehet járni. Vagy nem olyan, de hasonló sportágat űzni.

2018. dec. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nevezzük Andrásnak a srácot. Az edző valahogy mindig őt találta meg és piszkálta.."


Bocs má.


az edző nem homoszexuális volt?

2018. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es! A barátnőjét a tanítványai közül szedte fel szóval kétlem :D
2018. dec. 18. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!