Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nincs velem a legrosszabb...

Aki nincs velem a legrosszabb pillanataiban az meg sem érdemli, hogy velem legyen a legjobbaknak?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom ez a mondat Marilyn Monroe aranyköpése és most hasonló helyzetben vagyok. Egy barátomról van szó. Volt egy időszakom a közelmúltban mikor elég ramatyul voltam, depresszióba estem ekkor ez a barátom teljesen elfordult tőlem sőt még valamilyen szinten belém is rúgott. Pedig tudta hogy szükségem lett volna rá. Korábban igazi barátság volt kettőnk között ( lehet hülye vagyok, hogy még most is ìgy gondolom) és mikor ő volt ilyen helyzetben én mellette voltam, még kérnie sem kellett. Most hogy összeszedtem magam és visszatért a régi énem próbálja visszakönyögni magát. Azt mondta hogy sajnálja hogy cserben hagyott és többet érdemeltem volna. Hülyeség lenne megbocsátani neki igaz? Tudta hogy az egyik legjobb barátomnak tartom és hogy mennyire szükségem lett volna rá a nehéz időkben.


23L



2018. dec. 18. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik ló már 1x ledobott, attól én sokat már nem várok.
2018. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megbocsájtani nem hülyeség a saját békéd érdekében.A mérgező gondolatok csak neked ártanak a másikról az esetek többségében leperegnek.Az,hogy megbocsájtasz neki nem jelenti azt,hogy folytatod is vele a kapcsolatot vagy nem olyan formában fogod vele folytatni mint azelőtt.Ha ezt egyszer megtette félő,hogy megteszi máskor is nehéz helyzetbe kerülsz.nem árt körültekintőnek és óvatosnak lenni az ilyenekkel.
2018. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!