Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ciki az utcán igazgatni...

Nagyon ciki az utcán igazgatni az alsóneműmet (nadrágon keresztül)?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy fogalmazzam a kérdést... Szóval mindig begyűrődik a bugyim a hátsóm közé (XD), és akkor így meg kell igazítani a nadrágon keresztül ugye... Szerintetek nagyon gázos ezt mások előtt csinálni? Vagy illetlen? Ti megigazítjátok, vagy kínlódtok inkább? Engem nagyon zavar amúgy, ha begyűrődik oda, szóval muszáj vagyok megigazítani... Csak kíváncsi vagyok, mások hogy vannak ezzel.
2018. dec. 19. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ciki. Ezért én mindig megkérek egy járókelőt, hogy igazítsa meg nekem. Így kulturált.
2018. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:'D


Amúgy tudom, hogy ez elég mókás téma, de engem komolyan érdekel :-)

2018. dec. 19. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha ilyet látnék, sőt. :D
2018. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, nem ciki.
2018. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Igen,ciki.

Hordjál valami más bugyit.Jól néznénk ki,ha minden járókelő igazgatná az alsóját.Én elég forgalmas helyeken járok,de nemigen látok alsónemű igazgató embereket,mint ahogy én sem teszem,mert normális alsóneműt hordok.

2018. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ügyesen is lehet azt csinálni..
2018. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezt olyankor intézem el, mikor nem lát senki, vagy legalábbis azt hiszem :D De így a forgalmas utcán sétálva nem kezdem el kihalászni a begyűrődött a bugyimat a farpofáim közül.

Mondjuk olyat szoktam akár emberek előtt is, hogy ha úgy érzem, le van csúszva a bugyim és/vagy a nadrágom, a nadrágommal együtt megfogom az alsóneműm is és feljebb húzom, kívülről olyan, mintha csak a nadrágomat igazítanám meg. Legalábbis remélem.

2018. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet az ilyesmit diszkréten, de szerintem az alsóneműid nem éppen a neked való méretben vannak. Akkor tudnak így begyűrődni, ha csak a farpofák feléig takarnak. Szerezz olyat, ami teljesen fed és az nem fog begyűrődni. Ha pedig mégis, annak meg tudod ragadni a szélét kevésbé feltűnően, mert ugye majdnem a combodon van.
2018. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Diszkréten szoktam csinálni, amikor senki nem látja.
2018. dec. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!