Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ilyenkor már télikabátban...

Ciki ilyenkor már télikabátban lenni?

Figyelt kérdés

Napközben (10-16 óra között) igazából most is elvagyok, ha van rajtam 2 pulcsi, de reggel még úgy is megfagyok. Viszont csak egy télikabátot vettem most, mert lényegében feleslegesnek tartom magamnak az ilyen vékonyabb, őszi kabátot. Ugyanúgy fázom és reszketek 10 fokban, mint -10-ben.


Viszont nézem az embereket és mindenkin az ilyen kb semmit nem védő széldzseki szerűség van, vagy még az se. Gáz lenne már egy nagyobb parkában járkálni szeptember végén?


2018. szept. 26. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ha fázol jobb ha rétegesen öltözöl.Hétvégén a hegyekbe megyek és téli kabátot,meleg dolgokat tervezek vinni.
2018. szept. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem ciki, csak mi lesz így veled télen, az igazi hidegben? Elvégre ez most az alkalmazkodás időszaka, hozzá kellene szoknod a hidegebb hőmérséklethez.
2018. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a kérdés fogalmazódott meg bennem ma reggel.:DD

Egyik osztálytársam hülyének nézett, de egyébként nem bántam meg, hogy abban mentem suliba. Jobb mintha fagyoskodtam volna.:D

2018. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem ciki, ha egyszer fázol. Én magam jól bírom a hideget (télikabát -5 alatt nincs rajtam) de ismerek egy csomó embert aki 5 fokban már felveszi mert fázik.
2018. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ha ennyire fázol, bár a párka azért tényleg túlzásnak hangzik. Én ilyen vacak műbőr télikabátban járok most, nagyon vékony a bélése, így télre nem elég, mostanra viszont pont jó. Próbáltam széldzsekiben hogy szokjam a hideget, de folyamat folyt az orrom miatta, edzésen meg nem állhatok ki öt percenként, szóval maradt a kényszermegoldás :)
2018. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:D

Az elsőnek:


[link]

2018. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nagy, hosszú az a kabát, akkor nem feltétlen előnyös.
2018. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Én már hét elejétől abban járok [link] kb ilyen, több évfolyamtársam is melegen öltözik. Sőt ciki, nem ciki, tegnap meg ma több előadáson is felvettem, pedig pulcsi is volt

rajtam.

2018. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Legszívesebben már én is felvenném, de még cikinek tartanám (ez az én hülyeségem,te attól még nyugodtan öltözz fel, ha fázol), plusz 10 óra után már elég jó az idő, utána húzgálhatnám magammal a vastag télikabátot kézben mindenhova egész nap. Így marad a vastag pulcsi, és egy vékonyabb átmeneti kabát. De már én is láttam egyébként embereket, akik a déli órákban, 19-20 fokban ilyen lakk pufikabátban sállal bebugyolálva sétálgattak, azokat annyira nem értem.
2018. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!