Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van Karácsonyi hangulat...

Nektek van Karácsonyi hangulatotok? Várjátok az ünnepeket?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos évek óta semennyi, de ez a jelenlegi a legrosszabb.

2018. dec. 19. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az jó hogy napok óta van hó, de még nem kapott el a "karácsony-feeling".
2018. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Szeretném, ha lenne, de amióta egyedül élek és komolyan dolgozni kezdtem, azóta egyszerűen nem jutok el odáig, hogy átadjam magam a hangulatnak :/ Mindig van valami más, amivel foglalkozni kell.

25/F

2018. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Van hát, most vettem akciósan.
2018. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem van :)
2018. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én várom igen, viszont nincs karácsonyi hangulatom. Dolgozok, este fáradtan hazaérek, majd tanulok,úgyhogy várom hogy legyen egy kis pihi.

Az időjárás előrejelzés szerint viszont plusz fokok lesznek karácsonykor. Most se lesz havazás, és a mostani hó is el fog olvadni. Ennek nem nagyon örülök.

24N

2018. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincsen ünnepi hangulatom, csak a pihenés miatt várom már.
2018. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
Most a hónak örültem meg várom a pihenést de maga a karácsony nem érdekel, sosem érdekelt. Ezeket a karácsonyinak titulált sütiket, teákat, forralt bort, puncsot szeretem de igazából mióta hidegebb van, úgy november óta eszem és iszom őket, nekem ezek inkább téli mint ünnepi dolgok.
2018. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nincs, nem.
2018. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos nem. Pedig gyerekkoromban imádtam a karácsonyt, akkor még a szüleimnek köszönhetően mindent belengett a karácsonyi hangulat. A közös készülődés, a "Jézuska" aki az ajándékokat hozta meg a fát, finom ételek, ajándékok mindenhonnan, karácsonyi zenék, és persze akkor még minden évben volt hó is....

Ezekből ma már semmi sincs sajnos. Ma már nyűgként élem meg a vásárlást, a tömegben való rohangálást, az ötletelést h kinek mit venni, mit főzzek, vendégség leszervezése.... sokszor semmi kedvem az egészhez. Bárcsak újra gyerek lehetnék, hogy még egyszer átélhessem azt a boldog izgalmakkal teli várakozást.

2018. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én már a januárt várom, hogy mindenki lenyugodjon és a boltok nyitva legyenek és a tököm tele van a hosszú hétvégékkel is! Senki nem akar dolgozni ebben az országban.

Egy vendéglátós.

2018. dec. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!