Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek volt iden Karacsonyi...

Nektek volt iden Karacsonyi hangulatotok?

Figyelt kérdés

Novembertol probaltam rahangolodni, de nem sikerult:( pedig diszitettem a hazat, setaltam es neztem a kivilagitott hazakat, sutit sutottem, karacsonyi zeneket hallgattam, desemmi. Es meg g

ho se esett. En annyira imadom a Karacsonyt, hogy sokszor azert nem varom, mert konkretan faj, ha vege lesz es most, g

hogy a hangulat is meg minden kimaradt meg rosszabb:( Nektek megvolt a hangulat iden? 15L


2013. dec. 26. 12:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
82%
Nekem semmi karácsonyi hangulatom nincs , főleg hogy tavaly ilyenkor halt meg az apukám. Már nem lesz soha karácsonyi hangulat!
2013. dec. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom!!:(
2013. dec. 26. 12:56
 3/15 anonim ***** válasza:

1: :(

Hát,mivel nem volt semmi hó,anyukám még Szentese is dolgozott egy kicsit,nem sokat,de akkor is,nekem sincs annyira kari hangulatom,pedig én is imádom,főleg a Szentestét.De ez a kari is tök jó azért.csak hiányzik a hó.

<3 KARÁCSONY!!!

2013. dec. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem volt, és még van is :) csak kár hogy nincs hó, meg hogy 10 fok van :(
2013. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nem,nekem egyedül még novemberben volt olyan hangulatom,amikor esett a hó. De most megint nem esett a hó karácsonykor,így megint nem volt karácsonyi hangulatom. Hó nélkül nincs karácsony!!
2013. dec. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Inkább a fűnyírás volt fura :D
2013. dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nekem annyira megvolt a hangulat tegnap este, hogy a végén egy fogdában kötöttem ki ;)
2013. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
No money no funny!!! :(
2013. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2013. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Idén tényleg rossz volt, nekem főleg azért, mert a rokonaink egyik fele elutazott, a másik feléből az egyik csak lerészegedett és balhézott volna, és még olyan jó filmek sem voltak mint máskor. Idén sajnos unalmas volt a karácsony.
2013. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!