Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 26-án mennyire van még karácso...

26-án mennyire van még karácsonyi hangulatotok? Nem múlik el ilyenkorra már?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 10:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
24-én letudtuk a karácsonyozást az egész családdal, úgyhogy nekem már tegnap sem volt karácsonyi hangulatom. :D
2015. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben én 3 hétig karácsonyi hangulatban úszok, utána is simán, de idén valahogy ebben az időben abszolút nem is volt karácsonyi hangulatom...
2015. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem a készülődés alatt van karácsonyi hangulatom (ez néha már novemberben elkezdődik, de adventkor mindenképp), és 24-ig tart. Számomra a 24-e a karácsony.

A többi nap csak unalmas, mert semmit sem lehet csinálni, minden "alszik", nincs nyitva semmi... Ezt a két napot inkább unom és nem szeretem.

2015. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abban a pillanatban mulik el, amikor elkezd az ajton benyomulni a rokonsag:)
2015. dec. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Még ilyenkor van
2015. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem kb Karácsony előtt 1-2 nappal kezdődik meg, és a mai nappal ért véget
2015. dec. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Buford Tannen válasza:
100%
Semennyire. Ha nem tudnám hanyadika van észre se venném ,h karácsony van. Ez már így megy sajnos már 3.éve
2015. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
nekem még lenne, hozzáállás kérdése, azonban ugyanaz, mint az elsőnek. szenteste vacsora nagyszülőkkel, azóta semmi. ma is lehetett volna program, nagybátyjámék hívtak, de édesapám túl lusta, így hát itthon döglünk...tegnap sem volt ez másképp...
2015. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mivel nálunk 24-25-26, sőt, 27 is ünnepléssel telik, ezért ilyenkor még simán megmarad a hangulat. Szenteste itthon a férjemmel, gyerekekkel ünneplünk, meg van, hogy anyukámnál is, utána meg még a többi napon megyünk apukámhoz és az apai nagyszüleimhez, unokatesókhoz közösen ünnepelni, aztán anyósékhoz és a férjem testvéréhez, illetve az anyai nagynénémhez és unokatesókhoz is.

Ma csak azért vagyunk itthon, mert az egyik program a házigazda betegsége miatt elmarad. Fura december 26-án itthon lenni és pizzát ebédelni, de őszintén szólva jól esik egy kis pihenés is.

2015. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem még 24-én se volt :D
2015. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!