Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen frusztráltak itt...

Miért ilyen frusztráltak itt sokan?

Figyelt kérdés

Néha teljesen megdöbbenek, normális kérdésre milyen undok, személyeskedő válaszok szoktak érkezni.

Illetve privátban is nem egyszer elhordtak már mindennek, és azóta se jöttem rá, mi volt az oka.


Valóban csak neten megy ez?

Aki itt csak undorító stílusban, fröcsögve és személyeskedve tud megnyilvánulni, az valóban lehet egy kedves, kiegyensúlyozott ember a valóságban?


2018. dec. 19. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Név és arc nélkül az emberek olyan oldalát ismerheted itt meg, amit a valóságban sose vállalnának fel. Ennek egyik mellékhatása, amit leírtál. Egy másik, hogy itt hatványozottan jön szembe az emberek hülyesége, ostobasága, korlátoltsága, olyan szinten, amin túl bevallom én is kiosztottam már egy két embert.

Privát üzenetre a legjobb reagálás a nyilvános megszégyenítés amúgy :)

2018. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első már jól leírta, bár a nyilvános megszégyenítést kifejthetné :D (azért pm-et ne rakj ki névvel se, elvileg kitilthatnak miatta)

Egyébként sokszor annyira meglepődök 1-2 válaszon, hogy basszus, való életben is ilyen korlátolt birkák az emberek (igen)...

2018. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vannak bajok..
2018. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Ki frusztrált itt, te szerencsétlen? Nézzél már tükörbe! Látszik, hogy nem volt gyerekszobád. Csak egy unatkozó tini vagy, aki egész életében a telefonját nyomkodta, utána meg idejön kioktatni a felnőtteket, meg duzzog, hogy hogy beszélnek itt vele. Normális kérdéseket kell feltenni, és nem szól be senki! Érted, bogárka?

******************************


De a viccet félretéve, tényleg sok undok ember van. Talán az elfojtott indulatait, feszültséget vezetik itt le. Itt ismeretlenül megtehet bármit következmények nélkül, míg az életben örökre megjegyzik, ha ilyen lenne. Én nem mondanám, hogy ezek az emberek az életben kedvesek és kiegyensúlyozottak lennének, inkább csak visszafogják és megjátszák magukat, kétszínűek. Inkább ez az igazi énjük.

2018. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az internet egyik hátránya, hogy olyan nyomorult emberekkel is kapcsolatba kerülhetsz, akikkel a valóságban soha... Neten mindenkinek nagy a szája, mert anoníman, nevüket nem felvállalva védve érzik magukat. Ettől függetlenül személyesen egyikük sem merne neked ugrani az utcán.
2018. dec. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előttem írók már kifejteték, én még hozzátenném, hogy nem tudhatod ki mit élt át aznap vagy a közelmúltban. Lehet valakit épp kirúgtak, válófélben van, elvesztett vkit stb. és sokáig visszafojtotta az érzelmeit, amik egy váratlan pillanatban kitörnek. Ez a pillanat lehet egy ártalmatlannak tűnő kérdésnél és sajnos olyankor az ártatlan kérdező a szenvedő alany. A sértőnek abban a pillanatban nem esik le, hogy miért lett ennyire agresszív, a sértett fél pedig nem tudja mi rosszat vétett.
2018. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!