Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, hogy 23 évesen...

Mennyire gáz, hogy 23 évesen nem tartok sehol az életben?

Figyelt kérdés

Tartós munkanélküli vagyok és nem tanulok. Szeretnék egyetemet és OKJ-t, de elsődleges most a munka volt, amit bánok. De a baj ott kezdődik, hogy vissza se jeleznek a munkahelyekről.


Legutóbb pl küldtem emailt egy olyan helyre, ami az ország másik végén van, de olyan hirdetés volt, hogy ingyenes szállás, hazalátogatás támogatása, meg mindenféle ígéretek, szóval úgy tűnt, hogy nagyon kell nekik a munkaerő... de ehhez képest még ők se jeleztek vissza, ami döbbenet.


Szóval hogy a francba is legyek előrébb ha a munkáltatók közel 100%-a le se szar?


Bánt a dolog, nagyon.



2018. dec. 21. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Ne add fel, add be egyszerre 100 helyre a jelentkezésed, a munka fontos, es utanna inkabb az okj-t javaslom, egyetem hossz ido es ha eddig nem vettek fel akkor valoszinusitem h olyan szakra nem jutnal be ami meg is eri a befektettet idod.
2018. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Milyen munkákat keresel és mi a végzettséged?Èn sem kapok a szakmámban munkát, mert mire követelmèny szerint meghirdetik az àllást,addigra ők màr tudjàk, kit vesznek fel protekcióval.Dolgozom,de mindig olyat, amihez érdeklődésben semmi közöm,illetve nagyon fárasztó és nem is kell hozzà tudás.Ha minden kötèl szakad jelentkezz mobdenhova ami helyileg megközelíthető szàmodra.
2018. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
4%

Katonaság, rendőrség.


Mindig keresik az újakat és mellette tanulni is lehet!

2018. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ne neten pályázz ,keress oylan helyeket amiket fel kell hívni, oda tényleg kell a munkaerő
2018. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Készenléti rendőrséghez mindig kell ember. Annyi, hogy nem lesz magánéleted, mert mindig vezényelve leszel valahova az országban, viszont havi 300 meg lesz, vagy még több.
2018. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, 36 vagyok, és semmim sincs, amire büszke lehetnék. Szóval fel a fejjel!
2018. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Keress valamit, ami érdekel. Én addig gyűjtöttem a pénzt mocskos melóhelyekről, amíg össze nem raktam annyit, hogy aztán vállalkozni kezdjek. Rühelltem utáltam, de utólag visszagondolva megéri.
2018. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
U.i.: Nincs speciális végzettségem.
2018. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!