Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti 21 évesen hol tartottatok...

Ti 21 évesen hol tartottatok az életben?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Most még egy kis ideig és tavaly? :D Hát tanultam meg nyaranta dolgoztam, de még nem voltam teljesen önálló, otthon laktam, eltartott voltam/vagyok, megbízható, talpraesett voltam/vagyok, és megkomolyodtam erre a korra. :D És te? :D
2015. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen még javában suliba jártam. Nyáron csak önkéntes munkám volt.
2015. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én is otthon lakom. Nem dolgozom, mert lusta vagyok. De igazából nem is várják el a szüleim.

2013-ban kezdtem el egy főiskolán tanulni, de egy év után otthagytam, mert nem tetszett az a szak.

Aztán tavaly szeptemberben elkezdtem gépészmérnöknek tanulni a BME-n. Ez érdekel, csak rohadt nehéz, kb 5 tantárgyból buktam.

Most meg itt ülök a gép előtt, és gondolkodom, hogy mit kezdjek az életemmel.

:(

2015. jún. 22. 16:17
 4/6 anonim ***** válasza:
felneveltem mind a hét gyerekemet és kaptam egy fizikai Nobel-díjat
2015. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21 évesen nem laktam már otthon, dolgoztam (részmunkában)illetve tanultam, plusz sportoltam, de akkor már nemigen maradt időm versenyezni is.

Segítséget nem kaptam, szüleim csesztek rám ezért is léptem le otthonról. Mondjuk szerencsém volt, több hasonló barátom volt, együtt béreltünk lakást, így annyira nem volt drága. Most 10 évvel késöbb: megcsináltam a diplomámat, kaptam egy jó melót és a férjemmel pár éve saját lakást is vettünk.

De mondjuk én rávoltam kényszerítve, tudtam, hogy semmit nem fognak a popsim alá tolni :( Csomó mindent még szeretnék elérni (utazni, saját kocsi, család stb), remélem egyszer az is sikerül.

2015. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
21 vagyok, idén fejeztem be a sulit (érettségi, szakma), nyaranta dolgoztam. Szüleimmel lakom még. Most kezdek majd rendesen dolgozni.
2015. jún. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!