Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akit 25 éves koráig senki nem...

Akit 25 éves koráig senki nem szeretett, se szülők, se barátok, se fiúk, azt ezután sem fogja már senki? Ez lenne a "karmám"?

Figyelt kérdés

25L

Mindenkiről kiderült,hogy nem szeretnek. Sosem szerettek... Egyedül tesóm szeret meg talán anyám egy kicsit. Mi a véleményetek?


2018. dec. 21. 22:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést,elnézést..
2018. dec. 21. 22:30
 2/9 anonim válasza:
58%
Hát bővebb információ híjján erre csak annyit lehet reagálni, hogy rosszkor rossz helyen.
2018. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy eddig milyenek voltak a kapcsolataid nem igazán határozza meg, hogy milyenek lesznek a jövőben (nem ilyen szinten). + kérdés az, hogy ezt csak te érzed így vagy tényleg így is van, illetve hogy azt nem érzed, hogy fontos lennél másoknak,v agy azt nem hogy törődnének veled. Akárhogy is ha változtatni akarsz ezen, ki kell elemezned és megértened a helyzeted (nem csak így az egészre ráhúzni, hogy soha nem szeretett senki), ha rájöttél a helyzeted okaira, ki tudod találni, hogy mit kell tenned, ha változtatni akarsz rajta.
2018. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy sosem szerettek? belelátsz a fejükbe? Keress olyan embereket akik elfogadnak és szeretnek.
2018. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi rosszat csináltál, hogy ez a "karmád"?
2018. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy kérdésre nem illik kérdéssel válaszolni, de mi van veled? Te szereted saját magadat?


Sok helyen hangoztatják és néha már közhelyesnek tűnik (nem bírom a közhelyeket), de szerintem igen is fontos, hogy szeressük saját magunkat, függetlenül attól, hogy mások szeretnek-e vagy sem.


Egy ember értékét nem abban mérik, hogy hányan szeretik (nem is lehet mérni szerintem), szóval ha esetleg úgy éreznéd, hogy nem vagy fontos, akkor szerintem ereszd el ezt a gondolatot.

2018. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én mindig segítettem barátoknak, kedves voltam, sokszor többet adtam,mint amennyit én kaptam vissza... és ezt kihasználták sokan... mindig én voltam az,aki jobban érdeklődött mások iránt,fordítva ez sosem volt így. Ami a pasijaimat illeti, folyamatosan lelkibetegekbe szerettem bele.... Mindig kiderült,hogy azok... persze megcsaltak. Pedig azthittem, csak annyi kell nekik,hogy érezzék,végre valakinek fontosak...Tévedtem.. ://
2018. dec. 21. 23:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért mindig ilyen embereket fogok ki..A régi baráti köröm 80%a lelkibeteg volt...
2018. dec. 21. 23:53
 9/9 anonim ***** válasza:

"Mindenkiről kiderült,hogy nem szeretnek. Sosem szerettek..."



Hát szerintem meg pont te vagy itt a nagyon lelki beteg. Teljesen ellentmondasz magadnak.

2018. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!