Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért szeretik...

Az emberek miért szeretik hangoztatni azt a bullshit szöveget, hogy "nincs tökéletes ember"?

Figyelt kérdés

De, vannak tökéletes emberek és a hétköznapokból is fel tudnék jó sokat sorolni, akik külsőre/egzisztenciára tökéletesek, belsőleg is kiegyensúlyozottak (most nem az erkölcsi normákra értve, hanem a lelkiállapotra). Kapásból itt van néhány híresség, akiknek szerintem játék, orgia és élvezet az egész élet:

* Stollár Fanni: sikeres fiatal ismert teniszező

[link]

* Yanet Garcia: tökéletes testű genetikai csoda

[link]

* Palvin Barbi a pasijával

[link]

* Két világhírű, kőgazdag, jóképű és álomtestű top férfi modell:

[link]

[link]


2018. dec. 22. 16:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert így van.

Ezek az emberek sem azok, maximum neked tűnnek annak.

Nekik is ugyanúgy lehet rossz napjuk, problémáik, nyilván nem tökéletes az életük. És külsőre sem tökéletesek.

2018. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

jó, akkor van

boldog karácsonyt!

2018. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Ők tökéletesek 😂
2018. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hogy akarod definiálni a tökéletességet. Ha a külső alapján, akkor lehet, hogy vannak (biztos hogy vannak "tudományos kritériumai" a szépségnek, és vannak olyan emberek, akik megfelelnek az összes kritériumnak) bár ez nem túl tartós dolog.


Arról viszont fogalmad sincs, hogy az általad felsoroltak személyisége milyen a való életben, hiszen max a közösségi profiljaikat látod, meg alaposan megszerkesztett interjúkat olvashatsz velük, szóval ilyen tekintetben még ha akarnánk sem mondhatnánk, hogy tökéletesek.

2018. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is értem ezt a kérdést...

Megnéztem az egyik képet, hát én nem egy tökéletes embert láttam, csak egy olyat aki nagyon próbál megfelelni a külsőségeknek, szinte átjött a képen mennyire feszül és nem természetes.


(Teszem hozzá se a gazdagokkal, se a szépekkel, se a sikeresekkel nincs bajom, érezzék csak jól magukat.)


Én inkább azt látom, a külsőségekben való megfelelésben hoznak szinte tökéleteset, legalábbis amit linkeltél.

Hány ugyanilyen szinte tökéletes ember volt megjelenésben és sikerességben akár a nyolcvanas akár a kilencvenes években, magazinfotó szerű képeivel és életével? akik aztán később rendesen szétestek meg felszínre kerültek a problémáik.

Én sokkal inkább azt látom, maximum életük egy pontján ilyenek.

Aztán egy maroknyi kivétel tényleg van, de ők a kivétel, nem a szabály.

2018. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Csakis igazad lehet kérdező,az internet mindig a valóságot mutatja.
2018. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Na majd pont ők a tökéletes emberek :D
2018. dec. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ennek a palvin barbinak is, majd vízszintes a jobb szeme, a bal meg totál ferde hozzá képest, ilyen 35 fokos szögben áll, nem tudom ezt hová sorolnád?
2018. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Jó, akkor legyen... Nem tökéletesek ők sem, ha ti mondjátok. De akkor azt mondjátok meg, hogy ennek a Stollár Fanninak mégis milyen nehézsége lehet az életben azon kívül, hogy max egyszer-kétszer meghúzódik a bokája tenisz közben? Azon kívül igazi szőke szépség (smink nélkül is ahogy a versenyein látható), világszerte ismert, bajnok, él-hal a hobbijáért ami egyben sokmilliós pénzkereseti forrása, beutazta a fél világot, miközben még csak 20 éves. Nem gondolnám, hogy annyi problémája lehet a munkahely kereséssel, vizsgaidőszakkal, szüzességén való aggódásán, folytonos családi problémáival vagy fásult/depresszív mindennapjaival, mint nekem.
2018. dec. 22. 16:58
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem vagy senki helyében és csak az internetre kitett külsőségeket látod, fogalmad sincs a múltjukról, titkaikról, titkos álmaikról, neadjisten bizarr szexuális beállítottságukról, lelki állapotukról, problémáikról stb.


Tulajdonképpen SEMMIT nem tudsz róluk, csak azt amit ők mutatnak magukról.


És igaz, senki sem tökéletes.

2018. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!