Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért szereti...

Sok ember miért szereti hangoztatni azt, hogy mit ért el az életben és másokat becsmérelni azért, mert nem tart még ott ahol ő?

Figyelt kérdés
Nagyon utálom az ilyen egoista embereket, akik mondogatják azt, hogy ilyen nehézségeken árán, de elérte a kívánt eredményt. Nem azzal van a bajom, hogy voltak céljai és elérte, hanem amikor valaki elkezd kérkedni és másokat becsmérelni, hogy kisöcsém még sehol se tartasz az életben, nézd én miket értem el nagy nehézségek árán, általában a bicska nyílik meg a kezemben. Azt látom, hogy sok ilyen ember van és hihetetlen, hogy nem veszik észre azt, hogy eszméletlenül idegesítőek és én központúak.
2017. márc. 15. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akik ilyenek, azok önigazolást várnak a másiktól, és egyben elismerést, hogy jól cselekedtek.
2017. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyenek belül gyengék és azt hiszik, hogy attól lesznek jobbak, ha másokat lenyomnak. Kerülni kell ezeket, mint a tüzet, mert a másik lehangolásától válnak boldogabbá.
2017. márc. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül jellemzi az embert, inkább a pillanatnyi állapotát. Sokan hosszú éveken át tevékenykednek valami céljukért és mikor elérik azt => nem kapnak elég pozitív megerősítést, csak "Gratulálok" és "Ügyes vagy" kliséket. Az egyetlen ami marad, ha ők mondogatják saját maguknak, hogy "jó voltam, rohadt jó" stb.


De nem véletlenül kezdtem úgy a kommentáromat, hogy "nem feltétlenül"....akinél ez a fajta önigazolás nem múlik el magától és tényleg azon ügyködik, hogy másokba taposson, az szerintem valahol megkeseredett és a gürizés közben elvesztette az egészséges lelkiállapota egy részét. Ha túlhajtja magát az ember megesik, hogy undokká válik.

2017. márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!