Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan hihetetlen, ha...

Miért olyan hihetetlen, ha valaki nem cserélne másokkal?

Figyelt kérdés

Ha ide kikerül valami híres, gazdag, gyönyörű és sikeres személy képe, és valaki azt meri mondani, nem cserélne vele életet, mindig megkapja, hogy hazudik, biztos piszokul irigy, csak magának sem ismerné be....


Persze, hogy vannak nálam szebb, gazdagabb (még jóhogy), sikeresebb (szinte csak olyanok vannak) emberek, és lehet, hogy elfogadnám a pénzüket vagy a külsejüket, de csak akkor, ha minden mást megtarthatnék a saját életemből.

Mármint, ha hirtelen egy jótündér felajánlaná, hogy cserélhetek valami híres szupermodellel, de minden kicserélődne, és elfelejteném azokat a dolgokat(nem tárgyak!)/személyeket/élményeket, amik olyan fontosak számomra, akkor inkább nem kérném.


Miért olyan hihetetlen ez?


2018. dec. 22. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Most, hogy beütött a karácsonyi munkaszünet, jönnek az általános élet nagy kérdései amivel provokálni lehet? Én nem szoktam Balázskázni mert méltatlan dolog, de tényleg szánalmas hogy te minden napra találsz egy témát amin ki lehet fakadni és hőbörögni.
2018. dec. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, kiről beszélsz, de nem Balázska vagyok.

Nem mellesleg lány vagyok, nem mintha számítana.

És nem látok semmi provokatívat a kérdésben, mert nincs is.

2018. dec. 22. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
ismerős..nem vagyok a fogalmazás embere de egy rakat ilyen gondolat megfordult már a fejemben..neked is jó kapcsolatod van a környezeteddel, szerintem
2018. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!