Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan magán/kollégium...

Van olyan magán/kollégium ahol a párommal együtt tudnék lakni?

Figyelt kérdés
Párommal egy egyetemre tervezünk járni,lehetséges,hogy egy karra is. Nagyon szeretnénk "összeköltözni" és magánkollégiumon gondolkodtunk. Pesten es Szegeden tudtok esetleg ilyen lehetőséget? Neten keresgéltem már de nem sok mindent tálaltam. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. dec. 22. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten a Pillangó utcai magánkollégimban vannak két személyes szobàk, ahova kérhetitek magatokat együtt is.

Érdeklődjetek személyesen vagy telefonon.

2018. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem Pesten és nem is Szegeden tanulok, hanem egy másik vidéki városban. Viszont nálunk az összes egyetemi kollégiumban van erre lehetőség, külön vannak "páros szobák", amik kb. olyanok, mint egy kis lakás (franciaággyal és saját fürdővel, konyhával). Szóval, valószínűnek tartom, hogy ilyen máshol is lehet.
2018. dec. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!