Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Úgy érzem hogy nem motivál...

Úgy érzem hogy nem motivál semmi és nincs jövőm, Van valaki aki hasonló cipőben jár? Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magam mint egy szép alma ami belülről rohad, belegondolok a jövőmbe és feketeséget látok semmi sem motivál, általában hétköznapokon füvezek és dolgozom hétvégén pedig keményebb drogokhoz nyúlok. Külső szemmel tökéletes az életem de belül egy roncs vagyok, semmi életkedvem. Nők terén nincs önbizalmam csak ha extasyt szedek de mindennap nem ehetem. Néha olyan gondolataim jönnek hogy élek még pár évet mint egy "király" majd utána jön az elkerülhetetlen, nem félek a haláltól csak a családomat sajnálom. Valaki van hasonló cipőben? Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás? 19/F
2018. máj. 22. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Előszőr is tedd le a drogokat.. Mivel az nagyra rájátszik arra,hogy te ezeket érezd hiszen ez a lényege így lesz valakiből függő,hogy csak akkor érzi jól magát ha kábszi hatása alatt van. Szép lassan egy lelkironcsot csinál az emberből. Én annó csak bulikban csináltam haverokkal,esetleg hétvégén de hálisten,hogy még időben leálltam velük. Mondom ezt úgy ,hogy szinte az összes drog fajtát kipróbáltam nő létemre,szerencse,hogy tudtam hol a határ. Aztán jött egy fordulópont az életembe,összejött egy kisbaba a párommal,azóta van jövőképem,tudom mit szeretnék.

Az lenne a megoldás,hogy előre koncentrálsz,mérlegelj mi a fontos az életben,mit szeretnél elérni(család,karrier,utazás) és ennek fényében próbáld megvalósítani. Azért nem motivál semmi,mert nem is teszel annak érdekében semmit,hogy esetleg sikerélményed legyen. Hiszen nincs annál nagyobb motiváló erő ha látod ahogy fejlődsz. Kezdj el edzeni,hogy a tükörbe jó kép nézzen vissza rád,adj magadra,élj egészségesen,próbálkozz amivel csak tudsz az életben. Hidd el,nagyon fiatal vagy még,annyi minden van még előtted,hogy csak na. 21/N

2018. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi érdekel, mi az, ami megmozgat? Amit hobbydnak tekinthetsz, de esetleg később megélhetést biztosít?

Nőkön felesleges aggódni, előbb-utóbb találkozol olyannal, akivel egymásba szerettek.

2018. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Konditerembe rendszeresen járok két éve mondhatni csak ebben van sikerélményem, dorogokat mindenféleképp mellőzni szeretném az életemből, csak hát fiatal vagyok és mindenhol megtalál..
2018. máj. 22. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Addig amíg nincs annyi önuralmad,hogy nemet mondj,addig sajnos felesleges ezen agyalnod. Minden fejben dől el. Nem azt mondom,hogy jobb de inkább neha neha szivj el egy füves cigit speed ,eki ilyenek helyett..
2018. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen jobb ötlet lenne a fű mint a szar szintetikus, csak a megszokás hogy buliba nem indulunk el speed és eki nélkül.. nem is tudom hogy józanul hogy érezném magam egy buliba, alkoholt azt nem szeretem, na meg a társaság ugye.. A baráti körömbe mindig van mindeninél minden bárhova megyek, mindenhol ott van akárhova megyek
2018. máj. 22. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg mindig az elso vagyok.

Figyi tudom mit erzel. :/ az a baj,hogy aki cuccozva bulizik az utana nem fogja az nelkul elvezni. En ezt tapasztaltam. :( ido kell amig raallsz ,hogy az nelkul is erezd. Meg talan ha csak buliba csinalod ,az nem is olyan gaz,ha nem jarsz minden hetvegen. De hetkoznapokban mellozd,inkabb igyal jokedvig a buliban.:) esetleg ha birod alkoholra a fuvet,akkor tekertek a baratokkal egy lazat. Mar nagyon veszelyesek a mostani cuccok.. tenyleg mellozd,mert tonkre vag :/ nincs rosszabb egy drogosnal hidd el. Szep lassan tonkretesz csak nem latod

2018. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!