Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kell kezelni a rossz...

Hogyan kell kezelni a rossz munkatársakat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a munkahelyemen van két személy akit iszonyatosan utálok, azért, mert nem tudják hol a helyük.

Az egyik egy lány ott kezdődtek a gondok, hogy beszólt nekem tök értelmetlenül, hogy "de jó, hogy te mindig az útba állsz" (amikor eltudott volna férni simán).. Aztán azóta is mennek a balhék... Amiket én élvezzek persze, de nem sajnálnám ha nem lennének az életembe...

A másik egy csávó, aki nem tom mit képzel magáról, ülök a szüneten és elkezd dobálni kajával..... Ez azért már átlép nálam egy határt... Nem adja meg azt a tiszteletet, amit én is megadok neki...


De ez a két ember így is elég ellenszenves... Rólam pletykálnak, fikáznak, bunkók, flegma, beszól, stb..

És túl sok élményt hagynak a lelkembe, amik persze rosszak és folyton ezen kattogok



Szóval, mi a francot lehetne ellenük tenni? Egyiket se ismerem, ők se ismernek engem, de még is ezt csinálják.... Megbeszélni nem lehet velük semmit szerintem, normálisan szóval ez off... a főnöknek meg nem akarok szólni, mert az szerintem nem megoldás, ha beköpöm őket... aztán az lesz a téma, hogy ez a köcsög gyerek így meg úgy, még jobban szítani fogják a bajt stb... Én meg szeretném védeni saját magam, nem szorulok másnak a segítségére szerintem...


Kiváncsi vagyok az ötletekre!


Nem szeretném, hogy addig provokáljon a srác, még megverem, lányt nem üthetek...


Remélem, megértő és segítő szemekre talál a kérdésem, mert nem tudok kihez fordulni már.



2018. dec. 23. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akár hogy is van észre sem veszem őket, először nem volt olyan könnyű de idővel sikerült.
2018. dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

"Én meg szeretném védeni saját magam, nem szorulok másnak a segítségére szerintem..."


Most akkor mi van?


Én is levegőnek nézném őket. Le fognak rólad szállni.

2018. dec. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretném megvédeni saját magam, nem kell pl. a főnök segítsége, hogy ezek a dolgok megszűnjenek... Szóval nem akarok másba kapaszkodni, meg anyuci szoknyája alá bújni
2018. dec. 24. 01:05
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Ha úgy érzed, nem megy az együttműködés, ott kell hagyni a helyet. Ennyit nem ér meg egy munkahely sem, hogy napi 8 órában rosszul érezd magad.

Én is úgy éreztem, nem megy tovább a munkatársammal, így én is eljövök. Nekem egyetlen munkatársam van, igazi klasszik irigy, beszólogatós, kibeszélős, rosszindulatú nő, eddig tűrtem és nem tovább. Fel sem merült bennem, hogy ide emiatt kérdést írjak ki, ami eddig nem oldódott meg, az már nem is fog.

Kívánom, hogy jól dönts.

2018. dec. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azta, komolyan nagyon sajnállak, a lányos az annyira nem érintett meg, azt gondoltam hogy hátha tetszel neki és ugye aki még kislány azok így vonják magunkra a figyelmet hogy tetszel neki, ha elég bátor vagy kérdezd meg a lányt, mi van tetszek neked? 5 másodpercet várj és amikor el kezdene mondani valamit akkor hagyd ott :-D


A fiú az már nekem is durva amit csinál,ha el kezd újra dobálni kajával és elég bátor vagy miért ne lennél az? dobáld vissza te is, hagy csodálkozzon aztán őt is hagyd ott.


Ha nem muszáj ne szólj hozzájuk és ahogy tudod kerüld őket, ne vedd fel amit mondanak csak szó nélkül hagyd ott őket, hidd el hogy egy idő után meg fogják unni hogy nem foglalkozol velük és be fejezik.


Ha más lehetőség már tényleg nincs mond a gyereknek ha nem fejezedbe be vagy a főnöknek szólok de nem vagyok az a fajta vagy egyszer valahol találkozunk és nagyon meg fogod járni.


Vagy szólj a főnöknek.


Ezeket a lehetőségeket tudom mondani ha annyira ragaszkodsz a munkahelyedhez.


Ha pedig nem változik semmi keress egy másikat, sok sikert :-)

2018. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A srácnak már megmondtam, csak gondolom új erőre fog kapni..


Munkahelyet fixen nem fogok váltani, imádok itt dolgozni, kozel van, jo az oraber stb...


De a csaj hulye... nem tom mi legyen

2018. dec. 24. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak pozitívan! Tanítgasd szegény gyámoltalanokat, hadd váljanak emberré! Pl.: "Nyughass már, hogy lehetsz ekkora türhő?" "Kezed járjon ne a szád, ezért kapod a fizetést?" "Otthonról még nem küldtek el?" Tudod, csak szépen, hogy értsék is. Néha a góré felé is kifejezheted a haragodat, hangfelvétellel alátámasztva, hogy ekkora semmirekellőket minek őrizget még?
2018. dec. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igazából ilyeneket nem mondanék...


De mondjuk érdekel, hogy a főnök miért vesz fel ilyen retardált embereket....

2018. dec. 25. 06:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Semeddig nem tart rákérdezni.
2018. dec. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!