Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hazudnak az emberek kifelé?

Miért hazudnak az emberek kifelé?

Figyelt kérdés
Most beszélgettem egy facebook ismerősömmel ugye mint mindenkinek csupa mosolygós képei vannak,mintha boldog lenne de most mondja az csak álarc kifelé hagy higgyék az emberek,hogy boldog.Értem én,hogy nem a rosszat kell mutatni sehol sem,de mire jó ha hazudnak másoknak?Miért kell megjátszani magukat az embereknek?Ha egyszer szarba van be kell ismerni,most ez van.Szerintem undorító az ilyen színjáték.
2018. dec. 24. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

a legtöbb ember csak alkalmazkodik és szerintem jobban is teszi a mai világban.


egy folyton siránkozó, rossz kedvű, depressziós embert a legtöbben még kerülnek is, hogy még véletlenül se kelljen rajta segíteni...mert hát az mekkora teher már.


ez az igazság, az emberek leszarják egymást, még akkor is, ha ideális pillanatban a barátjuknak nevezik egymást.


szóval ameddig kifele ez az ideális pillanat látszik, legalább valamennyire közelednek az emberek a másikhoz.

2018. dec. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg valaki a siránkozó depis képeivel bombázza szét az üzenőfalát akkor meg azért puffognál. :D
2018. dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

# 1


Nos akkor kezdjük ott akkor elég sok százalék siránkozó rosszkedvű ember van szóval kifelé hazugsággal semmit sem lehet elérni,előbb utóbb úgy is kibukik a dolog.Ahogy a mondás tartja a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát.Szerintem undorító amit az emberek ergo a társadalom művel,hogy ha mondjuk kiderülne az igazság már nem kell csak a szép mű mosolyog meg álca boldog mosolyok miatt kell valaki.Undorító egy társadalom és szégyellhetik magukat az emberek amiért senkit nem érdekel senki,pláne ha nem tökéletes mert ugye tökéletes nem létezik,ha valaki kell keljen valójában is.

2018. dec. 24. 11:53
 4/5 A kérdező kommentje:

# 2


Nem pufognék érte,mert elfogadom azt ami van.

2018. dec. 24. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ha meg negatîvoskodna, akkor meg az lenne a baj, hogy "na, mán megint segîtsèg kellene neki", aztán sokan csak t*nának rà...
2018. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!