Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy bombanőt milyen tulajdonsá...

Egy bombanőt milyen tulajdonságok jellemzik? Miről lehet felismerni?

Figyelt kérdés

Szerintem ezek:

-Magas elvárások.

-Egoizmus,beképzeltség

-Smink

-Kihívó ruhák

-Hisztizés

-Alázatosság mint kedvenc tulajdonsága(Ezt várja el a másiktól,így nyugodtan lenézheti,miközben mások felnéznek rá.)

-A szex az érdeklődési köre.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ha valakinek van még ötlete,szívesen várom. Boldog karácsonyt.


2018. dec. 26. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Balázskát miről lehet felismerni?
2018. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rég láttunk már "bombanős" kérdést. :D

Hol jártál eddig, Bogárka?

Kedvenc bombanőm:

[link]

Szerintem szerények, kedvesek, empatikusak. Egy bombanő öltözzön jól, legyen mindig szép. Hogy nézne ki egy bombanő kínai mackónadrágban? Vagy mi a bajod ezzel? Milyeneknek kellene lenniük? Persze, hogy magasak az elvárásai, mert megteheti.

2018. dec. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek eddig csak a kulsosegekrol szoltak, vagy egy egoistarol! Azert ennel jobbfej bombanok is vannak, akiknek nem ennyi a jellemzojuk hanem sokkal tobb.... de te azt megerted miert is van ez igy?
2018. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Èn vagyok a bomba nő!

Duci,hasas s meg van ereszkedve a fenekem. 😄😄

2018. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy mondhatnam azt is, szamomra nem ez a bombano! Sok jo no van - kulsoleg, de aki igazan jo no, az belso ertekekkel is meg van aldva! Kulonben 19 ev mulva mit kezdek egy hazsartos egoista de oregedo novel? Azert ez nem igy mukodik... tini kategoria a kerdes. Ugyanis erettlen gondolkodasra vall. Csak bele ne ragadj...
2018. dec. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már régóta szerettem volna küldeni a bombanősnek a bombanős dalt: [link]
2018. dec. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Balázska. Nincs olyan hogy bombanős. Az ilyen nők Monarch programozásnak estek át. Tehát agyilag beprogramozták. Az Újvilágrendben ez fontos.
2020. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!