Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen tulajdonságok alapján...

Ezen tulajdonságok alapján inkább introvertált vagy extrovertált vagyok?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs melyikbe tartozom inkább. Szeretek barátkozni a számomra szimpatikus emberekkel. De akik nem szimpatikusak azokkal meg se próbálok szóba elegyedni, kuka vagyok ha mellettük vagyok. Ilyen ember pl a szüleim cégénél dolgozó titkárnő. Egyszerűen annyira taszitjuk egymást, annyira mások vagyunk, hogy az hihetetlen. Szóval az ilyen emberek mellett meg se szólalok, és emiatt ők beskatulyáznak introvertáltnak. Viszont szeretek kirándulni, utazni, új helyeket felfedezni és rettegek ha ezeket egyedül kell csinálnom. Mármint ha nincs senki aki tudna velem jönni akkor elmegyek egymagam is, de jobb ha 1-2 emberrel megyek. Viszont 4-5 ember között már picit szorongok és nem tudok kibontakozni... Szeretek futni és makettet építeni valamint filmezni és sorozatot nézni is. Szerintetek ha szeretek kimozdulni és megismerni a számomra szimpatikus embereket, de taszít a hatalmas tömeg és az olyan emberek akik nem szimplán, valamint ha szeretek egyedül is lenni akkor melyik csoportba tartozom inkább ? Nem vagyok partiarc sem, a kisebb beülősebb, családiasabb helyeket szeretem de a nagyobb heringpartiktól rosszul vagyok.

2018. szept. 15. 14:43
 1/4 A kérdező kommentje:

* akik nem szimpatikusak


25/F

2018. szept. 15. 14:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább introvertált ezek alapján, de nem az a nagyon szélsőséges.
2018. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem introvertált vagy, de az sem kizárt hogy ambivertált, ami csak annyit jelent, hogy 50% extro, 50% intro.
2018. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utána olvastam , és ambivertált vagyok. Nem kérek több választ erre a kérdésre.
2018. szept. 15. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!