Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy utalom ha idejönnek...

Úgy utalom ha idejönnek hozzánk emberek, szerintetek beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy utalom amikor a hugaim idehoznak embereket hozzánk. A saját otthonomban nincs nyugalom. Az is nehezemre esik hogy köszönjek meg kezet fogjak. Szerencsére nagy a ház igy ha lehet kerulom őket mert idegesit ha a kozelemben vannak nem ide való emberek. Beteg lennek?? Nincs se kedvem se energiám meg csak beszelni se idegenekkel. Hogy lehet ezt az érzést leküzdeni?? Vagy mit kell tennem hogy meg véletlenül se akarjanak a kozelemben lenni??

2018. dec. 26. 19:35
 1/5 A kérdező kommentje:
A családtagokat azokat elviselem sokkal könnyebben.
2018. dec. 26. 19:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy beteg. Én szerencsére már külön háztartásban élek, így nem kell a rokonaim ismerőseir kerülgetnem, de én is nehezen viselném a helyedben.

Ha tudod, nyugodtan elkerülheted őket. Nem vagy bunkó attól, hogy nem akarsz vadidegenekkel jópofizni.

2018. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem betegség. Egy otthon ne legyen átjáróház. Jo, ha néha jönnek vendégek (mondjum heti 1x) de ennyi. Ott hadd csinálja az rmber azt amihez kedve van. Ne kelljen mindig valakire tekintettel lenni. Valószínű más életfázisban vagytok. Ők ezt igenylik, te meg a nyugit. Sajna ezt meg kell szokni.
2018. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szívesen lennék a helyedben. Hugi, mutasd be légyszíves a barátnőidet! ;)
2018. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én be sem engedek senkit a házunkba, erre van a másik ház, én tartok mindenkitől aki nem családtag.
2018. dec. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!