Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vissza szerezhetem az életem?...

Vissza szerezhetem az életem? És ha igen hogy fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Korábban elkövettem néhány hibát, és elvesztettem emiatt pár jó barátot. Hülye voltam, rossz volt az értékrendem és elüldöztem őket magam mellől. Volt akit szándékosan is. Csúnyán viselkedtem velük, akkor is ha ők csak segìteni akartak. Megtörtént, nem tudom visszacsinálni sajnos. Viszont észheztértem. Az utóbbi időben önismerettel foglalkoztam. Gyakorlom az empátiát és az alázatot. Azt hiszem jó úton haladok. És szeretném visszakapni az embereket akiket elvesztettem. Nem szeretnék belemenni, de van okuk utálni. Esténként csak fekszem és azon gondolkodom hogy lehettem olyan amilyen és hogy mi mindent vesztettem. Érzem hogy rendbe kell tennem azokat a kapcsolatokat hogy az az ember legyek aki igazából vagyok.

Csak szörnyen félek, hogy nem leszek képes elnyerni a megbocsátásukat. Honnan szerezzek bátorságot?



2018. dec. 29. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Valaki megfog bocsátani,valaki nem.
2018. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nèzz bele "A nevem Earl" c. sorozatba. Ha neki sikerült, masnak is menni fog.
2018. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!