Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért osztják meg emberek...

Miért osztják meg emberek azt, hogy éppen, hogy érzik magukat a facebookon?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert azt hiszik, hogy ez bárkit is érdekel
2018. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
5%
Mert nem ismerik a Twittert, ami erre való..
2018. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért nem lehetne inkább valakinek el is mondani?
2018. dec. 29. 20:27
 4/14 anonim válasza:
66%

Mert magányosak.Valahogy fel kell hívni magukra a figyelmet!Bár ez elég idegesítő.A különböző internetes közösségi oldalakat nem erre találták ki ,hogy a( egyre több)idióta kiírja ,hogy

-Fáj a fejem

-Öngyilkos leszek

-Nem bírom az életet(Tipikus 13-15 éves gyerekek)

2018. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Akik az "értelmesebb" rétegbe tartoznak, azok azért, mert tudatni akarják az ismerőseikkel jelenlegi helyzetüket/állapotukat. Gondolom mindenkinek nem mondhatja/mesélheti el, vagy épp nem tudja elérni, és így könnyebb.
2018. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Feltűnési viszketegség.

Én azonban azt utálom a legjobban, amikor valaki kirak csak annyit, hogy pl szomorú, lehangolt, összetört stb. Aztán kommentbe megkérdezik tőle, hogy "mi történt?" erre a válasz: "áá, mindegy hosszú..."

B.meg ha nem akarod elmondani, akkor minek raktad ki???

Na az ilyen I.Q. 0 embereket szoktam azonnal letiltani.

2018. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A magányosakat megértem.

A feltűnési viszketegségben és népszerűség hajhászásban szenvedőket kevésbé.

2018. dec. 29. 21:31
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Egyszerűen csak jó érzés megosztani másokkal, hogy éppen hogy érzem magam, merre járok, mit csinálok. Igaz általában pozitív vagyok.
2018. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

-Én azonban azt utálom a legjobban, amikor valaki kirak csak annyit, hogy pl szomorú, lehangolt, összetört stb. Aztán kommentbe megkérdezik tőle, hogy "mi történt?" erre a válasz: "áá, mindegy hosszú..."-


Ezeket én is nagyon furcsállom, milyen érzelmi világú, érzelmi intelligenciájú emberek ezek akik nem osztják meg, vagy nem tudják részletesen elmondani az érzéseiket, ha egy másik valaki megkérdezi tőlük.

Egyáltalán miféle katarzist, megoldást várnak az érzéseikre ha képtelenek róla értelmes mondatokban teljesen kifejtve beszélni?


A minél több lájkoktól, meg a reakcióktól biztosan nem fognak megoldást, jó tanácsot, bátorítást, együttérzést, kapni. Ez óriási zsákutcája és tévedése a közösségi hálónak. Mikor minőségi bensőséges figyelmet kapnak egy egyszerű "mi történt" kérdés formájában akkor meg képtelenek ön kifejeződni csak egy "áá, mindegy hosszú..." szegényes választ tudnak nyomni.

2018. dec. 29. 22:02
 10/14 A kérdező kommentje:
Vagy azt hiszik a minél több lájkoktól, meg a reakcióktól meg fognak oldódni az érzéseik, ha 270-en reagálnak arra a megosztásukra, hogy ők éppen hogy érzik magukat?
2018. dec. 29. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!