Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vizsgára készülés. Utálom...

Vizsgára készülés. Utálom magam. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

vizsgaidőszak van.. van 8 vizsgám. Most járok a felénél. Az eddigiek szerencsére jól sikerültek. Sajnos most egy rosszabb félév van, eléggé unalmas tárgyakkal.

szörnyen érzem magam.. mindig a vizsga utáni nap amikor a terveim szerint már tanulni kéne nem csinálok kb semmit, csak telefonozok, emiatt egy rakás nullának érzem magam és bűntudatom van, csak azon agyalok hogy hogy lehetek ilyen szerencsétlen lustaság hogy elrontok mindent és lopom a napot...ezek miatt az érzések miatt sírni is szoktam és semmihez nincs kedvem csak aludni...


2018. dec. 29. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az első félévem, januárra 3 vizsgám maradt. Sokszor én is azt érzem, hogy semmi hasznosat nem csinálok. De ilyenkor mindig arra a motivációra gondolok, amiért elkezdtem ezt a szakot, ez ad erőt.
2018. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!