Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden embernek csak addig...

Minden embernek csak addig vagy jó amíg haszna van belőled?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz ez a mai világra? Ti egyetértetek ezzel az idézettel?
2018. dec. 29. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ertek egyet viszont van benne valami. Nem minden ember a hasznot akarja huzni a masikbol. En sosem azt neztem kit hogyan lehet lehuzni es kihasznalni. Viszont nekem volt nem egy baratnom aki akkor irt/ir vagy keres(ett) amikor kell neki segitseg,tanacs,penz vagy akarmi, az ilyet messzirol kerulni
2018. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek is meg olyanok, én sosem szerettem a másikat felhasználni vagy kihasználni, ahhoz túl nagy a lelkiismeretem! és igen, az ilyen embereket messze kerülni kell, ahogy én is teszem.
2018. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nálam 3 opció van

megveszem

megcsinálom

csináltatom-kifizetem

ugyan ezt elvárom, nincs is sok barátom

2018. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Termeszetesen mas ha valakinek szivesseget teszel vagy csak jo szandekbol de ugy ha az viszonozva is van. Az hogy te ugrassz csinalod amit ker adsz neki barmit es o csak rohog a markaban na az mar kihasznalas es aljas dolog
2018. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

HA úgy nézzük, az egész barátság arról szól, hogy jól érzitek magatokat együtt, közös élményekben vesztek részt. Ergó "hasznot húztok" a másik társaságából, hogy jól érezzétek magatokat.


Persze egy jó barát ott van a nehéz helyzetekben is. De mikor valakinek csak nehéz helyzetei vannak és folyton csak lehúz idegileg azt előbb utóbb mindenki el fogja kerülni.

2018. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajna igaz. Főleg akkor, ha az egyèn túlságosan jòszívű, îgy kihasznalhatô.
2018. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!