Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet betegesen zavarban...

Mit lehet betegesen zavarban lévő lánnyal csinálni? Fel lehet oldani valahogy?

Figyelt kérdés

Tegnap bementem a kajáldába, és kiesett a kezéből a pohár, ami széttört, és szétfolyt a víz. Olyan vörös lett a feje, komolyan le akartam mérni a vérnyomását, mert félelmetes volt.

Utána amit takarítás címszó alatt művelt nem részletezem, mert megint átjár az a kínos érzés. Seprűvel sepregette a vizet remegő kézzel. Jaj..

Általában ez van, rák vörös fej, másodpercenként füle mögé söpri a haját, esik-kel, tör-zúz, ha kérdezek valamit nem tudja a hangsúlyt tartani, hanem ilyen remegő hangon beszél. Így képtelenség bárkihez is közeledni. Amúgy egy nagyon csinos lány, én nem is értem az egészet, biztos megszokta már a fiúk közeledését. Lehet autista?! Rejtett testi hiba? Lehet nincs puncija.



2018. dec. 29. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

Biztosan van mindene csak zavarban van es akkor nagyon ugyetlen tud lenni

van ilyen !!

2018. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Lehet kuksija van.
2018. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Biztos tetszel neki.
2018. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

A feloldására megvan a megfelelő módszer, de nem javaslom, mert sok év fegyház jár érte.


Egyébként szerintem neked tetszik ez a lány. Te meg ne légy már nyomorék, ha leejtette a poharat, fogd már meg te azt a k..va söprűt, meg vödröt, ahelyett, hogy ott állsz, min a f..z a lakodalomban.


Puncija meg hidd el, hogy van, de ha ilyen totolya vagy, a közelébe nem fogsz jutni, nem ám, hogy betenni koppanásig.

2018. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem hihetetlenül aranyos lehet. :D

Hol lehet ilyen lányokat találni? Én csak olyanokkal tálálkozok, akik kb megölnek a szemükből jövő magabiztosságukkal...

2018. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Jó érzéketlen vagy. Biztos tetszel neki is, csak nehéz ezen uralkodni. Idővel jobb lesz egyébként. Nem beteges, megesik.
2018. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Idegesnek tűnsz...

Egy ilyen lányhoz sok-sok türelem, megértés és elfogadás kell.

2018. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Akkor minek találkozgatsz vele? Komolyan nem értem. Keress mást ha nincs hozzá türelmed.
2018. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Ott álltál, és nézted, hogy szegény ott szerencsétlenkedik, vagy csináltál valami egyebet?


Ja, bocs, lehet, hogy valóban tévedtem, mert nem álltál, mint a ... a lakodalomban, hanem ülve nézted végig. És bocs, lehet, hogy nem vagy totolya, de úriember sem, de ezt tudjuk be fiatal korodnak. Remélhetőleg kinövöd majd. De vigyázz, mert ha egy hajó elment, akkor az bizony elment...

2018. dec. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

"Nagyon durva ez az oldal. :D"


Azt vártad el, hogy itt együtt fogjuk mocskolni a csajt, és veled együtt osztjuk hogy biztos dilis?

2018. dec. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!