Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet csinálni, ha már...

Mit lehet csinálni, ha már betegesen, rám nem jellemző módon vágyom valakire? És egyszerűen nincs mód rá, hogy vele legyek.23L

Figyelt kérdés

Szerintem be fogok golyózni...


Van, hogy olykor picit megfeledkezem róla, van, hogy a sírás környékez, van, hogy felemészt az utána való sóvárgás, van, hogy sértve érzem magam, hogy olyan velem, amilyen, ha tudom/hallom/látom, hogy közelemben van, a gyomron görcsbe rándul, de ha nincs is olyan, mintha ott lenne, esetleg ürességet érzek. Ha beszélünk egy kis időre feltöltődöm, aztán megint a béka s**ge alatt érzem magam.


Én már ezt nem bírom tovább. Nem is értem, hogy miért kerültem ebbe a helyzetbe. Egy teljesen átlagos srácról van szó...


Semmi nem segít. :/


2015. máj. 12. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat igen. Egy tok atlagos hetkoznapi szemelyrol lehet szo. Engem meggyoztel. :D
2015. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De akkor te sem lehetsz annal tobb.
2015. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Komolyan pár percig gondolkodtam azon hogy nem én írtam-e ezt ki álmomban :O Ugyan ez a helyzet.. csak aki után én sóvárgok, itt lakik az utcában és már 8 hónapja nem beszéltünk ugyanis elküldött a fenébe hogy fogjam fel, köztünk soha nem lesz semmi. Egy teljesen átlagos srác ő is. Mi mondjuk 1 hónapot együtt is voltunk, már egy éve.. Mint mondtam 8 hónapja nem beszélünk de állandóan ő jár az eszembe és facebookon ha elűnik, rögtön megyek ki az utcára kutyával, vagy csak sétálni, hátha látom.. :/
2015. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Nem így terveztem, de nagyon nem. fene gondolta, hogy így odaleszek érte. Nincs benne semmi extra, külsőre, de nem is az a fontos.


#2 Erről vitatkoznék.


#3 Átérzem, valami borzalmas ez a helyzet. :/

2015. máj. 12. 18:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy rakás hiszti kisasszony!
2015. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy,reménytelenül szerelmes.Ismerem én is az érzést,csak én már így nyolc hónap távlatából azt mondom,velem együtt ti sem vagytok normálisak.Nem érdemes olyanra pazarolni az időt és az energiát,aki pont telibe szarja,te mit érzel és mit gondolsz.Ideje lenne elfelejteni az illetőt.Nekem már majdnem teljesen sikerült.Mikor dühös voltam,kifakadtam neki,azt hiszem,ez sokat segített.Azóta nem kommunikáltam vele,mert az már tényleg csak hiszti és ráakaszkodás volna.Ha ugyan az eddigiek nem annak minősülnek,márpedig nagyon valószínű,de hát ez van... :-)
2015. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!