Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » X éve fent vagyok társkeresőkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X éve fent vagyok társkeresőkön, eredmény nincs, mit tudok csinálni? Teljesen 0 az önbizalmam, és ez minden területen kihat?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kihat minden területen?
2018. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
a társadalom szerint ronda nők jönnek be,de őket nem látom társkeresőkön csak a tucat nőket,ha látok egyet valóságba,lerí róla hogy őt hagyják békén,neki mindenki kevés ő a szőke herceget várja
2018. dec. 22. 21:10
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Nyilván férfi vagy. A legjobb, amit tehetsz, szerintem az, hogy abbahagyod a netes társkeresést. Ha mégis folytatni akarod, akkor gondolkodni kell azon, mi lehet az oka a sikertelenségnek. Ki lehet próbálni egy másik fényképet, másik bemutatko szöveget, vagy egy másik szolgáltatót.
2018. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

1. Miért a társadalom szerint akarod alakítani az életedet?

2. Az, hogy miért nincs eredmény arról te tehetsz.

3. Változtattál valamilyen taktikát az évek során? Pl. külső, belső?

4. Az önbizalmat te alakítod és nem külső befolyás hatására változik. Hisz azért ÖNbizalom, mert önmagad szerzed, vagy taszítod mélybe és ennek semmi köze a te problémádhoz pl.

2018. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
bemutatkozó szöveget?meg se nézik a profilom,a képpel lehet a gond,abból csinálhatok 1000 db-ot is ha egyiken se vagyok magas férfias stb
2018. dec. 22. 21:13
 6/17 A kérdező kommentje:
tehát változtassak a külsőmön,ez azt jelenti hogy a mostani külsőm egy darab car,azért nem kellettem egy nőnek se 30 év alatt,tehát ha kigyúrom magam stb akkor jó leszek?nem tudom,látok sok vékony férfit nővel,igaz ők magasak,és elő tudják adni magukat,magabiztosak stb de ha most el is kezdem fejleszteni magam,közbe ők is fejlesztik,nem érem utol őket,és a nőzés egy verseny,2018 ba.....
2018. dec. 22. 21:16
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy a párkeresés egy kis szelete az életnek, te pedig hagyod, hogy mindent befolyásoljon. Ne hidd azt, hogy ha van barátnőd, akkor lesz önbizalmad. Fordítva kellene.
2018. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Szerinted mi veled a probléma? Milyen hibát látsz saját magadban?

És szerinted mi az ami pozitív benned, mitől lennél jó parti?

2018. dec. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#4


Éa "csakúgy" meg lehet változtatni az önbizalom mértékét? Sajnos nem úgy látom. Mostanság kísérletezem ezzel, de kudarc és kudarc. Nem tudom növelni, próbáltam "magamból" meríteni", néha sikerül pici ideig, de hamar összezúzza valami körülmény amit látok.


Nem tudom megtartani. Ha "nap elején" sikerül is, nap végén biztos, hogy nem. Ma is így jártam, tegnap "kvázi idegösszeomlásig" csináltam. De nem, nem, nem megy úgy, mint kellene. Lehet rosszul csinálom.


És ilyenkor bánt, mikor valaki beírja, hogy "há fejleszd". .. Hogy?!

2018. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#7


Hogyan? Tényleg, hogyan? Én most ezzel próbálkozom, de ez valami nagyon brutális dolog, egésznapos küzdelem, hogy talán kicsit növekedjen az öönbizalom, a magabiztosság. De csaknem... Fogyni többet fogytam most pár nap alatt, mint amennyivel az önbizalmam nőtt... (Bár ennek betesz a depresszió és a kudarcélmény miatti étvágytalanság)



Az enyémnek betesz mondjuk az, hogy nem tudok úgy lenni másokkal, ahogy azt szeretném, ahogy ők egymással. Spontánul, felszabadultan, kvázi jókedvűen. Nekem mindig a mesterkélt-érzetű (mert aggodalmodkosom rajta), és kicsit esetlen marad.


Nagyon rossz ez a frusztráltság most így este. Meg az egy óra kataton depresszív merengés. Aludni is egyre rosszabbul alszom, sokszor felébredek hajnalban és nem tudok visszaaludni, mert "nem vagyok álmos".


Félek, hogy közel a megőrülés. Túl közel. Kétségbe vagyok esve.

2018. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!