Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok ilyenkor csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ilyenkor csinálni? Betegesen féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
arról van szó hogy valamiért egyik barátnőmben sem bízok. Az igaz hogy régen hazudott pár dolgot de már azt érzem hogy akármit mond telefonon hogy ezt csinàl vagy azt csinàl én mindig gondolkozik hogy vajon mit is csinálhat és kezdek félni hogy tönkre teszem ezzel a féltékenykedéssel. Orvoshoz forduljak? Vagy mi legyen? Csak hétvégén találkozunk de hétközben sokszor veszekszünk emiatt.Normális válaszokat kérek

2014. márc. 24. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hazudott, minek vagy vele?
2014. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az még az elején volt meg utánna elmondta. De most erről az ok nélküli féltékenységről lenne szó.valaki volt már így?írjatok légyszi 24 F
2014. márc. 24. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom,hogy egyszerűen nem bírtam bízni a csajban.......... Nem tudom miért,talán éreztem,hogy nagy ívből sz.rik az egész kapcsolatra,meg nem birt benne elmélyülni soha,mindig csak a facét nyomkodta,meg füzték sokan is,és soha nem birta leépíteni a sok udvarlót. Sokat szenvedtem abban a kapcsolatban,és már a vége fele akármit mondott a telefonba (mert mi csak hétvégén bírtunk találkozni) már egyből kattogott az agyam,hogy vajon,hol van mit csinál. Aztán ott hagytam,és megkönnyebültem. Nem tudom mi hozta k belölem azt az örült féltékenységet,de mondom azért a csaj is megérte a pénzét. Csaupán attól félek,hogy mindig ezt fogom csinálni...
2014. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Több önbizalom kéne az a nagy büdös helyzet! Legyél kicsit lazább ezzel!

Ha a barátaid (tehát külső szemlélők) is azt mondják, hogy gázos/megbízhatatlan a csaj, akkor meg hagyd a fenébe.

2014. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!