Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs életem. Mit tehetnék?

Nincs életem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Se álmok, se ambíciók, se semmi amit szeretek. Keresem a szemvedélyem,ami ée tudna kötni,és ártelmes, de motivációm sincs. Mit csinál egy átlag 16??
2018. dec. 31. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Nyugi, többen vannak így mint gondolnád. Nemrég találtam meg a régi naplómat, amiben 28 évesen is ezen nyönyörögtem.

A tanácsom az, hogy merülj alá az unalom mocsarába, sírj és sajnáld magad, unatkozz, és akkor egyszer csak jönni fog valami, amit szeretni fogsz, amit az életcélodnak tarthatsz.

2018. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Clay Morrow ***** válasza:
0%

Kockul, iszik, cigizik, bulizik, tanul (??), csajozik/pasizik, esetleg valamilyen hobbit tol.


Van mi közül válogatni szerencsére.

2018. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Diákmunka?
2018. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. Engem se köt le a világon semmi.. Én 17 vagyok de sajnos engem se érdekel a világon semmi, egyedül az lenne jó az életembe ha lenne egy hozzám lelkileg hasonló lány, és lenne kivel együtt lenni, nem magányosan lenni egész nap. Nem vagy egyedül, de te még ráérsz megtalálni azt ami érdekel, és neked van esélyed párt találni. Szóval próbálj arra gondolni hogy nem késtél le semmiről. TE még nem..
2018. dec. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!