Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnék,...

Szerintetek mit tehetnék, mitol lehetne másabb az életem?

Figyelt kérdés

17eves vagyok lány,kb 15eves koromban bonyodalmak jöttek az életembe.Eveszavar,barátok elvesztése éppen amiatt,maganyossag,egy év iskola kihagyása,nem vettek fel oda ahova akartam menni,a sok kudarc élmény,atvaktak az új barátaim,kihasználtak,akárcsak a fiuk akikkel eddig életem során találkoztam,mostoha apám alkoholista,elkoltoztem a szulovarosombol egy új városba ahol nincs senki,hiába ismerkedek új emberekkel valamiért senki se kíváncsi itt rám.Egy nagyon pozitív,céltudatos lány vagyok aki mindig is előre nézett,de nehéz ha nincs mellettem senki.Mar beleuntam az ismerkedesekbe,viszont nagyon szeretnék barátot/barátokat,de senkit nem tudok megkedvelni,és nagyon nehezen vagyok önmagam amióta annyi sok rossz történt velem.Egyszeruen ha társaságba vagyok,vagy ismerkedek,vagy meg kell szolaljak néha gyomor idegen van,félek hogy mit fognak rólam gondolni..sose akartam megfelelni régen,de most nagyon..egyszerűen félek a valtozastol,az emberi kapcsolatoktol,mert úgy érzem senki se szeret,és senkinek nem vagyok fontos..Édesanyám se foglalkozik úgy vélem,apum nem velünk él,ugye barátaim nincsenek.Akikkel baratkoztam azok nagy részt itt fiúk voltak és gyorsan kiderült hogy csak ki akarnak használni..valamiért a lányokkal még nem tudok azonosulni..kevés normális ember van rájöttem.Bulizni se voltam még,és annyira rossz hogy nem tudom ki élni magam..

Nem tudom mit tegyek!.. hihetetlenül vidám és vicces személyiségbol lettem egy olyan ember akinek mondjuk nem látszik,de legbelül fel akar csak megszólalni is..Valami motivációt tudtok írni,vagy hogy mit kéne tennem?..tanácstalan vagyok..


2017. nov. 18. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek talán próbálj így a neten beszélhetni emberekkel Az már fél siker ha így felszabadultan tudsz "beszélni".

Én is hasonló helyzetben vagyok de még nem jutottam túl én így a neten próbálok vissza szokni bár nehéz értelmes személyeket találni.

2017. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még az is hasznos lehet ha találsz egy jó hobbit elfoglaltságot ami úgy mond melengeti a lelkedet így nem leszel teljesen "elveszve".
2017. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is próbálok változtatni most, bár messze nem voltak olyan komoly problémák az életemben, mint nálad. Csak hát az önmagunk legyőzése sokszor a legnehezebb feladat... Ha gondolod, írj nyugodtan! 17/L (amúgy nagyon sok pontja ismerős sajnos az írásodnak :/ )
2017. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!